Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy miért teszi ezeket? Kicsit hosszú, bocsi.

Figyelt kérdés
Eggyik haveromat úgy ismertem meg,hogy akkor a volt o.társammal járt. Most hogy elballagtunk általánosból,egy suliba kerültem a sráccal,és az o.terme pont az enyém mellett volt,csak én átmentem egy mások osziba,és keveset látom. Poénból facebook-on azt írtam neki kétszer hogy F*ck you,erre ő: F*ck me. :D Meg együtt mentünk haza két haverommal meg vele a vonaton,és volt ott egy baba,és bambultam,a babát néztem,és mondta haverom,hogy: XY már nagyon vágyik egy ilyenre,majd XY csinál neked. És a srác aki bejön odanéz haveromra,mondja: Mit? Erre haverom: Gyereket,kettőt. Erre a srác: 4-et is. :) Ja és kérdeztem ki jön be neki,és csak a kezdőbetűt mondta meg,az eggyezik az enyémmel,de a másodikat nem akarta,gondolom azért mert abból levágtam volna a nevet,és azt nem akarta. Gólyabálon is nézett,pont a műsort néztem,erre hirtelen ránéztem,és hirtelen elkapta a fejét,amikor volt a bál után eg kis disco,akkor is nézegetett felém,meg ilyenek.És kb. 3-4 hete mentünk haza,vártuk a buszt,és jött egy csomó haverjával,és valamit mondott,és mondom ez mit szívott? De nem neki,hanem eggyik csajnak,aki a sulinkba jár,és pörgött mint állat,de általába meg nyugis.XD És a srác azthitte hogy neki,erre mosolyogva visszanéz,és még mondott vmit.Meg megyünk le suliban a lépcsőn,erre megáll előttem,és valami összevisszaságot mond nekem.XD És német előtt álltunk egy páran a terem előtt,őis a közelben volt,és nézett. De nem tesz lépéseket,csak így nézeget meg bohóckodik. És amikor a bnőmmel járt,és smároltak,nem csukta be a szemét,hanem az én szemembe nézett. És amikor bnőm megkérdezte hogy kit hívjon meg a bulijába,akkor a srác először engem mondott,és erre bnőm megkérdezte hogy tetszem neki? És mondta a srác hogy igen,én erre rákérdeztem,annyit mondott,hogy ő erre nem emlékszik,és hogy majd suliban megbeszéljük. Mit tegyek? Hogy derítsem ki? De suliban nem beszéltünk. :S
2011. jan. 5. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem vagy tetszel neki, vagy csak orul, h másokat idegesithet :) de mindenképpen bejossz neki, mert az ember nem idegesit senkit anelkul h ne tetszene neki egy kicsiket :P
2011. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!