Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A pasival jártam már kétszer.Először 10napot utána pedig 1 hónapot.Egy buliban smároltunk meg minden...És azt mondta,hogy ő nem nem gondol semmi komojat.

idézem 'semmi komoj.bár én így gondolom'.Ebből még lehet valami???


2011. jan. 5. 11:38
 1/4 anonim válasza:
szerintem ne számíts semmi komolyra.lehet, hogy amit te járásnak nevezel,ő azt sem vette komolyan...de a legjobb lenne,ha megbeszélnéd vele.vagy keress olyat,aki szeretne veled lenni. lehet,h ő nem akar komoly kapcsolatot.bár nem tom hány évesek vagytok...
2011. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírás 1-es..az még lehet
2011. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

utolsónak:mi lenne ha nem a helyesírásomat kritizálnád???

én 16 a pasi 20

2011. jan. 5. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
16 évesen már tudnod kéne normálisan írni. Amúgy jobb lenne, ha nem ilyen hülyeségekkel foglalkoznál, pláne ha még meg is mondta neked, hogy mit szeretne, pontosabban mit nem szeretne.
2011. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!