Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyodhat a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem nemrég egy nálam majdnem 10 évvel idősebb férfivel.Megbeszéltük,hogy csak szexkapcsolat van közöttünk,de én már többet szeretnék ennél.Tisztában vagyok azzal,hogy ő sajnos nagy csajozó és még a barátnőmre is "nyomult". Viszont egyszer látott egy másik férfivel egy buliban,és ő nagyon féltékeny lett..Ezt viszont nem értem,ha nem komoly a kapcsolatunk akkor miért zavarja ha mással is találkozom,beszélgetek.Hogyan tudnám elérni,hogy komolyabban vegyen és több legyen köztünk.Minden nap csak rá gondolok és nagyon rossz,teljesen tanácstalan vagyok.. :( Köszönöm a válaszokat előre is !
2011. jan. 5. 11:21
 1/3 anonim válasza:
Talán próbáld vele megbeszélni vele az érzéseidet hogy mit érzel iránta tök őszintén.Ha nem akar semmit akkor hagyd ott és nézzd levegőnek,mert az ilyen csak kihasználja a lányokat.Nem lessz könnyű,de meg kell próbálni vele megbeszélni a dolgokat.Sok sikert.21/F
2011. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak nem tudom,hogy mondjam meg neki úgy,hogy ne riasszam el magamtól ha ő nem táplál hasonló érzelmeket felém...
2011. jan. 5. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Az pedig, hogy féltékeny volt, amolyan pasi dolog. Nem ismertek arról, hogy hajlandóak osztozni bárkin is. Sérti a férfias dominánciájukat. Szóval abba hiába szeretnél bármit belelátni. Szerintem. Tényleg próbálj meg vele beszélgetni, hogy rájöttél a csak szex Neked nem megy, de ha nem hajlandó többre, akkor vége.
2011. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!