Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
van 1 fiú 17 éves én 14 vagyok szakítottunk van neki most egy 12 éves barátnője ő közel lakik hozzá én messzebb laktam azt mondta ezért lett vége.De mikor oda mentem mert ott lakik a mamám kihívott és azt mondta a haverjának hogy hiányoztam neki tudom hogy most igazat mondott mert a haverja sose hazudik. meg amikor ketten maradtunk kint azt mondta hogy még mindig szeret és hogy megbeszélné az anyával hogy oda költözzek és akkor engem választana de a haverja azt mondta hogy amikor ketten mentek haza felé hogy a fiú akivel jártam, az volt a szilveszteri fogadalma hogy csak barátok leszünk de amikor ott aludtunk csókolóztunk és azt mondta hogy nem bírja betartani.Mikor megkérdeztem hogy ha oda költöznék és a barátnője megkérdezné hogy mit keresek ott akkor mit mondana és azt mondta hogy én öröké az övé vagyok,meg mondta hogy szakítana a mostani barátnőjével.De tényleg megkérdezte az anyát és azt mondta hogy igen de azt mondta megkérdi még egyszer hát ha csak viccel. Most szerintetek tényleg szeret vagy csak kihasznál?
2011. jan. 4. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy perverz disznó, hogyha 12 évessel jár.
2011. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jesszus... elköltöznél otthonról, csak mert egy siheder kamasz ezzel áltat? eleve, ha tényleg annyira szerelmes, akkor nem szakít csak a távolság miatt.
2011. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!