Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az van, hogy mikor megtetszik egy fiú, annak már van vagy barátnoje, vagy én nem érdeklem ot :S, de nem tudom miért, és a barátnoim is azt mondják h ok sem, mert h elég szép vagyok, és h tetszem az unokatesóiknak is ... mit kellene tennem h végre barátot szerezzek magamnak.
2011. jan. 4. 20:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
hany eves vagy???...szerintem turelmetlen vagy
2011. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17, még egy pasim sem volt.. :S
2011. jan. 4. 20:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért vannak ezek, mert a sors keze ilyen. Mindenki keres valakit, mert senki se szeretne egyedül lenni. Ha a világ összes embere itt megkérdezi ezeket akkor kiakadok. Én is keresem és én se találom, de keresem tovább. Mit szeretnél, ha a öledbe dobják? Jó így a világ csak el kell fogadni.
2011. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
a legelso avgyok...ird le picit magad:milyen cuccokat szeretc,hajad stb...
2011. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

kicsit alacsonyabb, véknyab hullámos haj, kék szemek.

szeretek szép dolgokat hordani, mindig van rajtam pár szinesebb dolog, h ne legyen olyan egyhangu az oltozetem.

ja, és nem tudom magam valahogy leírni :P

2011. jan. 4. 20:46
 6/11 anonim válasza:
szerintem turelmetlen vagy:)...es szerintem eljon az ido amikor megtalalod az igazit...de hany eves vagy?
2011. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ja bocsi latom irtad h 17 vagy;)...felenk tipus vagye?
2011. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok annyira félénk, amugy nagyon ´hulye´vagyok, csak az a baj h csak késobb nyilok meg, és aki bejon nekem az elott meg nem akarom lejáratni magam.

amugy nem vagyok turelmetlen, csak már idegesit..

2011. jan. 5. 18:03
 9/11 anonim válasza:
hogy erted,hogy hulye vagy?
2011. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát minth nem vagyok nagyon viszsahuzodo, benne vagyok a bulizasban hulyulesben..
2011. jan. 5. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!