Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, miert szerettek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, miert szerettek bele egy lanyba?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Pusztán azért, mert más nincs. Hogy lehet ilyen hülyét kérdezni? Miért nincs itt korhatár???? Hány éves vagy? 6-8??
2009. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
mert a hormonok dolgoznak
2009. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok gyerek ...es csak a valaszokra voltam kivancsi ,dehat maris megkaptam amire kivancsi voltam ,koszonom kedves elso hozzaszolo ,es nem tudom mi lenne ,ha ezen a forumon nem az lenne a lenyeg ,hogy egymasba ismeretlenul kest szurjunk meg bantalmazzuk az illetot szavainkkal csupan azert ,mert neveletlenek vagyunk es nem tudunk viselkedni ..szabad a gondolat ,nem ertem mi a gond..
2009. jan. 28. 15:45
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Csak épp olyan szintű a kérdésed, mint az, hogy a gyereket a gólya hozza? na köszöntem
2009. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

tényleg hiper gáz a kérdés....

Pont azért, amiért egy lány egy fiúba...

Vagy mégis milyen választ vártál???????

mert ha a kérdés úgy tetted volna fel, hogy mi a fontos egyes srácoknak, ahhoz, hogy egy nő megfogja, az megint más.... de így....

2009. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Szabad a gondolat, biza, ezért írta le az első a sajátját. :)

Kérdésed megfogalmazhatatlan.

Kialakítunk magunkban egy ideált az évek során, és megpróbáljuk megtalálni.

2009. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
OFF: nem értem miért kell belekötni egyes kérdésekbe... nem tetszik? suhanj tovább! ha nem érted kérj pontosítást ha érdekel, de minket oltogatni, nyilván vannak itt idősebbek és azzal érvelnek mert fiatal lehet aki kérdez, gondoljanak bele ha lányuk fiuk kérdezné ezt... elküldenék a jó b.. pi..-ba? bocs az OFF-ért
2009. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Amiért felkel a nap, amiért tavasz után nyár jön...Meg van rá a tudományos okfejtés pl.-feromonok, vonzódás stb.De senki se boncolgatja a dolgokat, hiszen ezek annyira természetesek,hogy általában eszünkbe sem jutnak
2009. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Én általánosságban nem tudok írni, csak azt tudom elmondani én miért szerettem bele a barátnőmbe.

Nehéz ezt megmondani, de elég volt nekem annyi, hogy megláttam. Egy házibuliban találkoztunk, és annyira szép volt, hogy úgy éreztem, ha nem megyek oda hozzá, meg sem érdemlem a boldogságot. Amikor megszólalt, akkor azonnal tudtam, hogy igen, igen ő a tökéletes nő. A szépség párosult intelligenciával.

Azonban a valódi, mély szerelem idővel alakul ki, mikor igazán megismered a másikat, ő is megismer téged. A hibáit is elfogadod, sőt azzal együtt imádod.

2009. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
en kicsit "furcsan" szerettem bele a baratnombe 9 evvel ezelott egy buliba meg ismerkedtunk azutan nem talalkoztunk egy honapig senkitol nem tudtam meg a szamat se azt h hol lakik azutan talalkoztunk ujra es a buli kezdetettol a vegeig kint beszelgettunk a vegen lett egy puszi megint egy honap el telt csak ott talalkoztam vele akkor mar egesz ejjel egyutt tancoltam ejjel haza kisertem es megcsokoltam amit o viszonzott is, ahol en laktam otthagytam mindent es abba a varosba koltoztem mert kaptam egy jobb munkahelyet azutan minden nap talalkoztunk es egy nap elmondta h az elso talalkozas utan szeretett volna velem lenni ezutan lettunk egyutt es 4 eve hazassok lehet h nem erdekel senkit de jo volt le irni es vissza emlekezni
2009. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!