Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Mitől van ez?

Figyelt kérdés

nagyon szeretem barátnőmet, és mikor egyedül vagyok akkor egyfolytába olyan dolgokra gondolok hogy elhagy elveszi tőlem valaki... nagyon szerelmes vagyok, és mostanába apró dolgoktól is féltékeny tudok lenni... pl idegesít hogy fb-n másnak irogat nekemmeg 5percenként ír valamit


mitől lehet?:/


2011. jan. 4. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mitől lehet, de nem jó, ha túlzottan ragaszkodsz hozzá, mert így 'megfojtod' és egy idő után pont ezzel fogod elveszíteni.

Próbálj meg más elfoglaltságot találni magadnak, csinálj valamit egyedül is vagy a haverokkal, amikor éppen nem a barátnőddel vagy! És bízz benne annyira, hogy nem féltékenykedsz másokra! Veled van, ergo téged szeret.

2011. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!