Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igy kell lennie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igy kell lennie ennek egy kapcsolat elején? Már elfeljtettem milyen.

Figyelt kérdés

most lett vége egy hosszu kapcsolatomnak. 19 éves lány vagyok. a volt barátommal még fiatalok voltunk mikor összejöttünk és az utobbi időben inkább tudtam milyen egy élettársi viszony, mint sem egy "sima" kapcsolat. A kérdésem az lenne (lehet bután hangzik) de hogy kell kinézni egy kapcsolatnak az elején? mennyi időnént alálkozni, sms, közös program? most összejöttem egy fiuval, igazán kedvelem és azért tettem fel a kérdést mert nem szeretném elszurni, tulzásba esni esetleg. naponta többször iruk smst egymásnak és 1-2 naponta találkozunk, járuk együtt társassággal is bulizni és csinálunk kettesben is programot.

még az utolso kérdésem az lenne mennyi idő után lenne az ideális lefeküdnöm vele? L19 a barátom 21


2011. jan. 4. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szex. Ez mind a két féltől függ. Attól, mennyire kívánjátok egymást, mennyire bíztok egymásban, és mennyi időre van ebben szükségetek. Itt nincs olyan, hogy ideális. Ketten együtt próbáljátok az igényeiteket összehangolni. Akkor, mikor már mindketten készen álltok rá. Ha ez 3 hét, akkor 3 hét, ha 3 hónap, akkor 3 hónap.


Találkozók gyakorisága. Ebben is csak azt tudom mondani, figyeljetek egymásra, egymás igényeire. Hogy azért ne unjátok meg egymást, és mindkét félnek legyen egy kis privát tere. Én azt mondanám, hogy egy kapcsolat legelején, az ismerkedős szakaszban a heti 1-2 találkozónál nem kell több, hogy legyen miről beszélgetni.

De ez is embertől függ. Ha nagyon szerelmesek vagytok már az elején, és így jó nektek, heti sok talival, akkor az is oké.


Szerintem próbálj ne görcsölni a dolgokon, csak figyelj a másik igényeire is.

2011. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

SZERINTEm siman eleg heti 3 tali


a sexen negorcsolj jon az magátol :)

2011. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Moszuke ***** válasza:

te jó ég..

jó hát nem vagyunk egyformák én kiindulok most magunkból.

kb 1-5 naponta talizunk és van hogy csak pár órára futja mert meló meg suli van.


hétvégén se mindig talizunk mert vannak haverok, barátnők, család stb.. de általában 1 hétvégi napot egymásra tudunk "szánni"


van hogy meló után nem haza hanem ő hozzá megyek egyből akkor kb 4-5órát tudunk tunyulni a szobában aztán utolsó busszal hazajövök:)


van hogy meló után összefutunk vhol a városban és megyünk randizni vmerre.. (ez olyan du 5óra koccanás, s kökin szoktunk általában, olyan este 10ig max. aztán hazakísérés, vagy hazamenetel.)


ha 1 nap nem talizunk estefele küldünk 1-1/2-2sms-t. jó éjt stb, tömören mi történt aznap velünk és hogy várjuk a kövi talit.

ezt 160karakterbe:D


a kapcsolat elején (első 3hét kb) voltak hosszas iwiw levelezések amikor nem tudtunk 1napig találkozni, esetleg msn.. de az talán csak 2x volt.

sms akkor sem volt.


társasággal még csak 1x voltunk, szilveszterkor.

aztán tervbe van véve hogy szerdánként nála alszom onnét megyünk suli/melóba.

és még alakul az egész..

mi így lassan 2hónapos korunkhoz közeledvén kezdünk egyre több talira vágyni:)


nov21 óta járunk.



de nem állítom hogy ez a normális..:)

2011. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. nem görcsölök a szexen sem csak tényleg azt érzem h nagyon oda vagyunk egymásért és kivánjuk a másikat viszont elsietni sem akarok semmit:)

Ugy érzem neki nagyobbak az igényei a találkozások számára stb. akkor gondolom ez jot jelent.

2011. jan. 4. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!