Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tagad?

Figyelt kérdés
A páromtól több száz kilométer választ el de rendszeresen e-mailezünk és hívjuk egymást, de az utóbb pár hétben mindig csak én kerestem és kezdeményeztem a beszélgetést. Megkérdeztem hogy valami baj van-e de azt mondja nincs. Pedig érzem hogy megváltozott mert régebben Ő volt az aki állandóan keresett. Utoljára szilveszterkor hívtam fel ÉN. Akkor beszéltünk de azóta sem keres.. Nagyon hiányzik!! :( Alig bírom ki hogy ne hívjam fel. De kíváncsi vagyok Ő mikor fog keresni. Vagy megint én keressem? Kicsit megalázónak érzem már hogy mindig csak én érdeklődöm..Nem tudom mit tegyek.
2011. jan. 3. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem jó jel sajnos. Nekem is volt ilyen, csak én kerestem a páromat, amikor beszéltünk akkor is semmi nevetés nem volt benne, minél gyorsabban le akarta rendezni. Éreztem hogy valami nincs rendben. Hiába reagáltam azt hogy akkor én sem keresem, én is bunkó leszek hogy megijedjen hogy elveszíthet, nem segített. Mi sem találkoztunk sokat, de amikor ezek után találkoztunk szakítani akart. De azért nincs minden veszve, nekünk pl sikerült rendezni a dolgokat. De tuti hogy valami ilyesmi áll a háttérben...sajnálom :/
2011. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Közöld vele, hogy jól esne ha ő is keresne.

Te vagy a lány?

2011. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a távkapcsolatok halálra vannak ítélve hidd el. nagyon messze van alig bírtok találkozni meg minden. lehet h rájött h egyszerűbb ha ink nem ír rád meg nem beszél veled vis egyszerűen elfelejt. vagy épp gondolkozik napok óta h mi legyen veletek. de ehhez már dolgot tudni kéne. pl: h hány évesek vagytok és mennyi ideje jártok
2011. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen a lány vagyok.
2011. jan. 3. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ennek a kapcsolatnak már nem sok jövője lesz.én is ilyen helyzetbe voltam.és szakítás lett a vége. :/
2011. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Szerintem ne hallgass feltétlenül a harmadik és ötödik válaszolóra. Mint mondtam én is távkapcsolatban élek, nekem is hasonló volt, és rendeződött minden, azóta is rendben van minden. 4,5 éve működik a távkapcsolat, és mindössze egyszer volt ilyen.


Tényleg fontos lenne a kor, és h mióta vagytok együtt. Egy 17 éves gyerek lehet rájött hogy neki nem kell egy távoli barátnő aki hívogatja meg minden, viszont egy huszonévessel ha több éve együtt vagytok, lehet hogy csak átmeneti ingadozás van. Nekem is volt ilyen, páromnak is. 1-2 hét szünet alatt megéreztük hogy mit veszítenénk ha nem lenne a másik, és azóta sokkal jobb a kapcsolat..

2011. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sya,ugyan ez van velem is(320km),első időkbe napi 5 sms,több órákat beszéltünk telón ,hozzáteszem ő hívott stb,nem tudtunk együtt lenni szilveszterkor,mert persze neki dolgoznia kellet,de ez már az 5 verzió volt,és arra nem vette a fáradtságot h egy boldog új éves sms-t irjon vagy pedig valami életjelet adjon magáról,de megfogadtam h én nem keresem kíváncsi vok,mikor fogok neki hiányozni,nagyon nehéz megállnom h ne hívjam,mert az uccsó időbe is csak én kerestem,de úgy érzem h ez megalázó!!ha szeretnél beszélni ezekről privibe írj,talán tudunk egymásnak segíteni,és együtt rájönni a dolgokra!!
2011. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!