Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet bírni egész életen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet bírni egész életen át párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

Lehet furán hangzik. 20 éves vagyok és úgy érzem, hogy soha nem lesz barátnőm. De van mit csináljak így is, nem unatkozom. Nem mondom, hogy nem vágyom szerelemre, de úgy látom, hogy nem sok értelme lenne. Az egész olyan bizonytalan lenne. És még csak nem is tetszem a lányoknak. Azt hiszem "ronda pasi" vagyok. És egészségileg is beteges, szal nem az a sportos alkat, amire vágynak. Valahogy már beletörődtem és feladtam. Közeledni sem próbálok.


Az lenne a kérdésem, hogy mennyire elviselhető ez a szingli vagy agglegény életforma a későbbiekben? Én eddig úgy vettem észre, hogy egyes emberek teljesen beleőrülnek, ha nem találnak társat maguknak. Rám is vmi ilyesmi vár?


2011. jan. 3. 21:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igazából én sem úgy törődtem bele, van amikor ilyen időszakosan meggondolom magam, csak mindig visszajutok erre az elhatározásra.

Én is vágyom szerelemre, családra, ilyenekre, csak vhogy olyan irracionálisnak és elérhetetlennek tűnik. És minden erőfeszítést időpazarlásnak tartok eziránt.

Am egyedülálló férfiak fogadhatnak örökbe gyereket?

2011. jan. 3. 22:26
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha körülnézel, a legtöbb ember legalább 1x megházasodik az életében, szóval nem hinném, hogy lenne benne bármi irracionális.Én úgy vagyok vele, hogy elérhetőnek tűnik, csak nagyon-nagyon messzinek, meg persze benne van a pakliban, hogy mégse jön össze (erre olyan 1-2% esélyt adok).


22:21-es vagyok (asszem)


Második kérdésedre az igazi választ nem tudom, de nekem meg se fordulna a fejemben, hogy egyedülálló férfi nem fogadhat örökbe... Az elég csúnya diszkrimináció lenne.

2011. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, gyakorlatilag mi a francnak? :D Amúgy nem kell feladni, nincs lehetetlen. Én két éve vagyok szerelmes egy lányba, eleinte úgy indult mint minden másik ilyen szerelem. Én veszettül szerelmes, a lány meg kijelenti csak barátok. Maradtam mellette mint barát összejött egy sráccal leírhatatlan kínok, féltékenység. Aztán nagyjából egy évre rá nem rég beszélgettem vele kiderült most már összejönne velem. Igaz még a párkapcsolata megvan, de hát összejött az amiben már nem reménykedtem valaki akibe szerelmes vagyok igent mondott. Ne add fel még ne. Van még pár milliárd nő akinél nem is próbálkoztál. :)
2011. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem értek veled kapcsolatban..

Mi olyan nem szép rajtad? Mért hátráltatna egy bnő bármiben is?- hisz ha szeret akkor támogat stb..

Akkor mért élsz?-hisz majdnem mindenkinek az a célja h meglegyen mindene feleség,gyerek, ház aitó szb..

Minek csinálnál bármit is az életben ha nem tennél vele boldoggá senkit? 22f

2011. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én modellkedek, mégsem volt 18 éves koromig senkim...egyrészt azért mert soha nem vettem észre azt, h tetszek v.kinek, aki pedig nyíltan kimondta...hát azt rondának tartottam, és akkor sajnos csak a külsőt néztem...meg olyan is volt, aki tetszett volna, és énis neki, de egyszerűen annyira nyuszi volt, h nem mert próbálkozni.

Szép lassan elkönyveltem, h egyedül megöregedő, macskás öreg nénike leszek. :)

Az egyedülállósággal nincs gond, én is sokáig voltam az, és ez nem jelent egyet a magánnyal. Ott vannak a barátok, suli, miegymás. Te attól még simán lehetsz boldog, h nincs senkid, lehet egy szuper munkád, hobbid, amit szeretsz, aminek élsz. Ha egyedül vagy, könnyebb utazgatni is pl., elmehetsz bárhová bármikor, nem függsz másoktól.

Én úgy terveztem, beutazom Európát, és albumot, naplót készítek a tapasztalataimról...a sors viszont közbeszólt, mert beleszerettem egy nálam 17 évvel idősebb pasiba, és ő is belém. Az európai útból sem lesz semmi, mert ő orosz, és oroszországba megyek vele - nekem fel kellett adnom az álmaimat a szerelemért, v.kinek fordítva. :D

Ne keseredj el, rendezd be az életed, legyél erős egyedül, a szerelemre gondolj úgy, mint 1 bónusz, v. sikerül, v. nem - nekem összejött, pedig álmomba nem gondoltam volna, amilyen peches vok. :)

20/L

2011. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Szőke.: ) ***** válasza:
Nemhiszem..De ne is akard kibírni:) Annál jobb érzés nem lehet szerintem amikor valaki szerelmes:)
2011. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben 20 évesen még nem írnám le magam a téren, több 20 éves srác szűz még, mint gondolnád!!!
2011. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!