Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet bírni egész életen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet bírni egész életen át párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

Lehet furán hangzik. 20 éves vagyok és úgy érzem, hogy soha nem lesz barátnőm. De van mit csináljak így is, nem unatkozom. Nem mondom, hogy nem vágyom szerelemre, de úgy látom, hogy nem sok értelme lenne. Az egész olyan bizonytalan lenne. És még csak nem is tetszem a lányoknak. Azt hiszem "ronda pasi" vagyok. És egészségileg is beteges, szal nem az a sportos alkat, amire vágynak. Valahogy már beletörődtem és feladtam. Közeledni sem próbálok.


Az lenne a kérdésem, hogy mennyire elviselhető ez a szingli vagy agglegény életforma a későbbiekben? Én eddig úgy vettem észre, hogy egyes emberek teljesen beleőrülnek, ha nem találnak társat maguknak. Rám is vmi ilyesmi vár?


2011. jan. 3. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Annyi idős koromban én is pontosan ugyanígy voltam vele, mint most te. Meg fogod gondolni magad, akár hiszed, akár nem.
2011. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ha semmit sem teszek azért, hogy barátnőm legyen, ismerkedni sem próbálok, csak úgy elvagyok magamban?
2011. jan. 3. 21:49
 3/17 anonim ***** válasza:

Abba a szituációba vagyok mint amiben te ,ha ez vigasztal...

2Of

2011. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy előbb-utóbb nem fogsz tudni ellenállni a kísértésnek, és bizony tenni fogsz érte. Még akkor is, ha most te vagy a leggyávább nyúl a világon.
2011. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én 17 vagyok. Ugyanígy. Hogy is mondjam el... hát túl emészthetetlen a külsőm pár embernek, túl ijesztő. Viszont én meg felvállaltam. ;) És nem érdekel. Kibírom akár kapcsolat nélkül is, mert nekem nem kell, hogy beleszóljon valaki az életembe, nekem senki se szabjon határokat, engem senki se taperáljon... Akkorát csalódtam a férfiakban, hogy esküszöm neked, minden vonzalmam megszűnt feléjük. :/ Kiábrándultam, és nem vágyom kapcsolatra, sosem vágytam igazán, csak láttam, hogy a korosztályomban sok lánynak van pasija, és nem akartam kilógni. Megtanultam függetleníteni magam a többi embertől és a barátnőktől ilyen téren(is). Ez is sokszor felfoghatatlan egyeseknek, hogy miért vagyok ennyire iszonyatosan önfejű... nem lehet velem mit kezdeni, kibírhatatlan vagyok. És ezt tudom is magamról...

Sok szerencsét neked. :) Szerintem te még ne add fel.. ;)

17L

2011. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Mondd, gondolkoztál már valaha is Isten és az emberek kapcsolatán? Azt ajánlom, mélyítsd el gondolataidat és menj el papnak.
2011. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

17L, elmondod, mi olyan ijesztő a külsődben? Kíváncsivá tettél.


Nem arról van szó, hogy csak amiatt adnám fel, mert ronda vagyok. Bár. Hát ja, igen, részben emiatt, de úgy gondolom, hogy egy bnő sok esetben inkább csak hátráltatna. Nekem legalábbis így tűnik. És nem hiszem, hogy ez változni fog. Meg ez a folyamat öngerjesztő is. Minél idősebb vagyok, annál visszataszítóbbnak találják a lányok/nők azokat a srácokat, akiknek nincs vagy nem volt komoly kapcsolatuk, magányosak meg ilyenek.


Viszont attól is félek, hogy mivan, ha bekattanok? Az egyik hozzászóló már írta, hogy egy idő után magamtól átváltanék. De én később sem szeretném meggondolni magam, csak attól félek, hogy mivan, ha vmi hormon annyira felmegy bennem, vagy annyira feltámad a fajfenntartási ösztönöm, hogy egy olyan nővel jönnék össze 40 évesen, akire most azt mondanám, hogy fúj és soha.


Láttam már ilyet, az egyik ismerősöm is így járt sztem. Tisztelem és felnézek rá sok mindenben. Sokáig nem volt nője. Kb ilyen 30-35 évesen megismert egy nála idősebb nőt, dúlt a láv, elvette feleségül. Sztem szörnyű döntés volt, én inkább levágtam volna a fütyimet, de ő szerelmes volt. Nem mondtam el neki mit gondolok, mert nem az én dolgom, és lehet, hogy ő boldog is. Viszont mostanában úgy tűnik, hogy őt télleg inkább hátráltatja a nő munkában is meg így mindenben. Nem ismerem a részleteket, csak nekem ez jön le. És gyerekeik sincsenek, pedig tom, hogy akart a srác, mondta is még az elején, hogy meg akarja csinálni a gyerekeket, ilyen 3-4-et vagy mennyit és már több éve házasok. Úgy tom a nő idősebb nála pár évvel.


Attól félek, hogy idősebb koromban én is meg fogok hülyülni.


Vélemény?:S

2011. jan. 3. 22:07
 8/17 anonim ***** válasza:

Pontosan így vagyok vele én is. Nekem csak akkor hiányzik, ha épp nem csinálok semmit.

21/F

2011. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

20/L vagyok, még nem volt senkim, de millió százalék, hogy az elmegyógyban végezném, ha így kéne leélnem az életem! én ebbe nem még törődtem bele és nem adtam fel... azt hiszem, tulajdonképpen az egész életemnek az lenne az értelme, hogy megtaláljam a társamat, hogy családom legyen, hogy boldog legyek, hogy izé...szóval ilyenek


de én se teszek ezért semmit, most nem vagyok abban az állapotban (kb hányni tudnék magamtól, ahogy kinézek), h társat keressek, meg a netes társkeresésen kívül semmi az égvilágon nem jut eszembe, h hol ismerkedhetnék meg pasikkal...

2011. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Asszem itt a rekord :D, 28/f és soha nem volt barátnőm, se csók, se ölelés se semmi. Mégis megvagyok :)
2011. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!