Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem nőnek a melleim? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem nőnek a melleim? :O

Figyelt kérdés
sos:/mit tegyek?? 14 és fél éves lány vagyok
2011. jan. 3. 20:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A kis mellek játékosak...:)
2011. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ha valakivel lefekszel (14-15 évesen ?:o) az nem fogja ezt mondani. ha szeret persze és nem pénzért csinálod...
2011. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

bizti h nem pénzér..

:D

2011. jan. 3. 21:00
 14/23 anonim ***** válasza:
Szia. Ne izgulj, én 17 és fél vagyok és 75A-s melltartót hodok, ez a legkisebb.. De ez van, nem látok sok esélyt hogy nőjön. :(
2011. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha a pasi szeret akkor nem a melleid miatt fog szeretni. Most ennyi erővel ha te szerelmes vagy egy pasiba és nem olyan a far.ka ahogy te elképzelted akkor ott hagyod a csávót vagy mi? omg
2011. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű valakinek azon kiakadni, hogy egyesek miért akadnak ki azon, mert kövérek, nincs mellük, csúnya a bőrük vagy hasonló, amíg saját maga nem szembesül a dologgal. Meg hogy ha szeret a pasi nem az fogja érdekelni. Persze hogy nem, de attól még az illetőt frusztrálja és rosszul érzi magát emiatt. Bárcsak ne én lennék az akinek mell nélkül kell leélni az életét, én is könnyen beszélnék, hogy nem számít, de igen is számít, mikor úgy néznek rád mint egy leprásra, mert éppen hiányzik rólad az amitől más nőnek érzi magát... és én nem 14 vagyok.
2011. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Engem is sokáig zavart... de a barátom imádja :) azt mondja,h így tokéletesek :) mondjuk én sem bánnám, azért, még ha nolne.. de hát most mit lehet csinálna.. felakasztani ezért mert kicsik nem fogom magam...16/L
2011. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
"sokáig zavart"... 16 éves vagy. A tied még nőhet simán, 16 évesen nem biztos hogy teljesen kifejlett. 25 évesen mondanád, hogy nem zavar, miközben életedben egy melltartót sem kellett venned, nem tudtál hordani mert még a legkisebb is nagy? Mikor torna órán átöltözöl a fősulin és a póló alatt tiniknek gyártott toppba vagy, mert nem tudsz melltartót hordani? Nem zavarna?
2011. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70 B? Az egész jó méret, egyik ismerősöm hord 80 B-s melltartót és úgy tűnik elég nagy melle van. Szóval nem kell aggódnod.
2011. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

22:48

Ha ennyire zavar, miért nem csináltatod meg?

Gondolom a pénz miatt.. de nekem ne mondja senki, hogy nem lehet összespórolni 700.00 ft-ot..

2011. jan. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!