Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelent? Van vmi esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Van vmi esélyem?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van 1 lány aki tetszik..

Most mindig már elszomorkodok hogy semmi esélyem.. de egyszercsak valami mindig motivál tovább.. jó hírt kapok..(pl. szakitott abarátábal. ezért nekem szabaz az út).

Mit tegyek hogy közelebb kerüljek hozzá?

Mit jelent ez, hogy mindig jön vmi?


2011. jan. 3. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Veled van az erő, Anakin :D
2011. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, bókolj neki (ne minden 2. mondatban, de azért rendszeresen), célozgass rá, h tetszik neked! Ha veszi a lapot, akkor pedig hívd el randira!
2011. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

,,Az erő egyre sötétedik Anakin! Bánj óvatosan az érzéseiddel!''

- Obi-van Kenobi -

2011. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hanyagoljuk ezt a hülységet
2011. jan. 3. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként velem is van ilyen..xD de én megmondtam a szemébe hogy "tetszel nekem" (Nagy bátorság! egy levegő...) Velem is állandóan ezt csinálja, és van amikor már azt mondom NEM ÉRDEKEL! másra gondolom más nap megint közeledik.. úgyhogy nem nagyon értem:S:S... most úgy csinálom mint ha nem érdekelne pl soha nem nézek a szemébe.. de most meg ő közeledik..:S úgyhogy nem tom.. most vagy egy olyan.. hogy "minnél többen szeressenek" vagy "szeretlek" ...:S


"Ha a rövidebb utat választod, a gonosz kezébe kerülsz. A sötét oldal nem hatalmasabb, de simább, könnyebben járható" YODA

2011. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!