Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki vagy hogyan utaljak rá? <lent>

Figyelt kérdés

A barátnőmnek elég szőrös ott lent

És valahogy célozni szeretnék arra hogy levághatná mert úgy nekem is kényelmesebb lenne meg minden....:)

Nem az hogy most így nem szeretem...de jobb lenne

És hogy mondjam meg...hogy ne tűnjön bunkózásnak meg ne vegye zokon?...

Köszi..;))


2011. jan. 3. 15:52
 1/5 anonim válasza:
Ha jo a kapcsolatotok,megmondhatod neki,mond el,hogy mi tettszik neked.
2011. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy "édes, nekem mindenhogy tetszel, de kicsit zavaró szex közben az a kis szőr. Nem tudom hogy mondjam el, hogy ne essen kellemetlenül. Szeretlek és nem akarlak megbántani, de kipróbálhatnánk egyszer szőr nélkül is, hátha neked is és nekem is jobban bejön. De ha nem szeretnéd, nem kötelező, én így is szeretlek"

Valahogy így tenném.

15/l

2011. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy így is tetszik, de mi lenne, ha kipróbálnátok úgy, hogy leborotválja. És ha leborotválta, mondd neki, hogy borotváltan sokkal jobban tetszik, maradjon mindig így.
2011. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

J válasza


Mond meg neki hogy vágja le a szörmét mert szeretnél nyalakodni:)

2011. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mondd meg neki, ha szeret akkor vágja ki a dzsungelt, mert neked nem olyan jó hogy nem férsz oda rendesen a hegesztővel...
2011. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!