Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez gáz ha róla ábrándozok megint?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz ha róla ábrándozok megint?

Figyelt kérdés
Újévkor írt a volt barátnőm köszöntőt nekem. Régen nem beszéltünk már és kb 3 éve szakítottunk ő volt nekem az első szerelem úgymond, azóta se és az előtt se voltam szerelmes. sikerült nagy nehezen túl lennem rajta baráti alapon szülinapkor írt nekem mindig sms-t én is neki ennyi volt. Most mikor írt örültem fel is hívtam olyan kedves volt velem és a hangja is remegett néha olyan volt mint mikor még szerelmes volt belém. Állítólag az Igazi voltam neki... A lényeg, hogy talit beszéltünk meg majd valamikor ha jobb idő lesz egy délutánt velem töltene szívesen majd mert rég látott. Nos azóta megint felé tervezem az életem pedig lehet nem normális dolog, hiszen van barátja ha jól tudom. de reménykedem mert nálam ami volt köztünk nem múlt el nyomtalan hiszen az első igaz szerelem volt. Mit gondoltok van remény? Vagy felesleges ábrándoznom?
2011. jan. 3. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad egyelőre. Ha arra gondolsz, hogy lehet, hogy csak barátként akar találkozni veled, akkor abban az esetben sem esel nagyot, ha tényleg így lesz. Ha meg a végén mégis akar valamit, akkor jöhet a nagy boldogság.
2011. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de egyetértek az előzővel. Ne éld bele magad, mert nagyot eshetsz, és fájni fog. Jobb, ha helyén kezeled a dolgokat, és baráti találkának könyveled el az egészet. Ha akar valamit, úgyis kiderül. Sok sikert! :)

20F

2011. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2011. jan. 3. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:
mennyire ismerős helyzet..... csak nálam az exemnek nem volt párja amikor megint találkoztunk. de most együtt vagyunk ismét, szóval hajrá ;) de azt adom, hogy egyenlőre ne éld bele magad nagyon.
2011. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

örülnék, ha az exem így gondolkodna rólam :/ lehet nekem is 3 évet kell várnom, hogy belássa talán még lehet újra köztünk valami. De azért tényleg ne éld bele magad, mert csúnyán fog fájni a csalódás.

24/L

2011. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Van barátja? Akkor elég gáz a a helyzet:S A nők gyakran csinálnak ilyet, hogy ők már elfelejtettek téged....és azt hiszik te is:( Aztán ha találkozol vele, ő barátként gondol rád, neked meg egyből beugrik minden szép emlék. Szóval csak óvatosan.
2011. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1448-as vagyok. az utolsóra reagálva: lehet h olyat is sokszor csinálnak, de fordítva is megtörténhet.. nekem is volt utána 2 komoly hosszabb kapcsolatom, azt hittem h túl vagyok már rajta de hát csak egy élőben találkozás kellett és ismét azt éreztem mint régen.. 4év telt el a szakítás és az újabb együttlét között.
2011. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nők gyakrabban csinálják?? Szerintem meg nem így van, mert ez eléggé általánosítás volt.. Én még most is epekedek az exem után, pedig meg se érdemel. Ha kellesz valakinek, akkor majd úgyis adja a jeleket.
2011. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Akkor úgy mondom, hogy akiket eddig ismertem nők...:)

Tudom ,hogy ez fordítva is igaz lehet.

2011. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!