Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Hogy tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés
37 éves nő vagyok 3 gyerkőccel. 5 éve megismerkedtem egy sráccal, akinek a közeledését eleinte nem akartam fogadni, egyrészt mert 9 évvel fiatalabb nálam, másrészt mert független és előtte az élet. De addig-addig mondogatta nekem h szerelmes belém, és velem akar élni, míg elhittem és én is beleszerettem. Kapcsolat lett belőle. De az utóbbi időben nagyon sokat vitatkoztunk, aminek legfőbb oka az volt h féltékeny voltam, a másik meg h még mindig nem élünk együtt. Mindkét esetben a hiszti pont azért volt, mert úgy éreztem h nem szeret igazán, különben már velem élne. Tegnap épp itt olvastam egy történetet és akkor merült fel bennem újra ez a kérdés, h miért is nem akar velem élni. Megkérdeztem tőle, de ugyanazt a választ kaptam mint eddig : még nem kész rá, és mert sokat vitatkozunk.Mondtam neki h ha nem akar velem élni, ha ne tervez velem közös jövőt, akkor miért nem hagy el és keres magának egy másik lányt akivel családot alapíthat, mivel nekem lakásom is és gyerekeim is vannak már, ergo én tarthatnám akár hétvégi szeretőnek is ha akarnám. De tudja h mennyire szeretem. Csak nézett őzike szemekkel rám és mivel megint nem kaptam magyarázatot a kérdésemre, mondtam h csomagoljon és menjen el. Elment. Azóta nagyon kiborultam és megbántam hogy elküldtem, mert hiányzik és nagyon szeretem. Nem tudom mit tegyek, hogyan zárjam le magamban ezt az egészet. Próbáltam a rossz dolgokra emlékezni, de az is épp úgy kiborít mintha a jóra gondolok. Hogyan lehet nekikezdeni egy 5 éves kapcsolat lezárásának úgy h szeretjük egymást, de muszáj volt szakítanom:( Adjatok tanácsot...
2011. jan. 3. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát igen... A korosztályodhoz tartozó pasik :

1. foglaltak

2. a kutyának sem kellenek

3. a fiatalabb, 20-22 éves lányokra hajtanak, nem 3 gyerekes anyukákra.


Borítékolható, hogy ebben a korosztályban lévők előbb-utóbb kikötnek egy fiatalabb mellett, aki csak szexuális tapasztalatait akarja bővíteni egy dögös 30-as MILF segítségével, felelősségvállalás nulla.


Mondhatnám, hogy baromság volt belekezdeni, de azzal megint semmire se mennél.


Tanács? Talán egy : gondolj arra, hogy ha belekezdünk egy kapcsolatba, akkor szívvel-lélekkel azon vagyunk, hogy a másik életét, karrierjét, szóval önmegvalósítását segítsük. És ez a felelősség felvállalásával jár. Ő nem tette meg, ergo ez nem párkapcsolat, maximum szexkapcsolat volt részéről, romantikával megspékelve. És roppant kényelmes volt neki.


Iratkozz be levelezőn egy főiskolára. Ott egy csomó korodbeli pasival össze lehet jönni a konzultációk alkalmával. Komolyan.

2011. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán a srác tényleg nem gondolta komolyan hogy nektek jó lenne együtt, hisz már akkor az elejétől kezdve úgy állt volna hozzá a dologhoz. Lehet csak szórakozás voltál a számára. Bár 5 év az sok idő, annyit nem szórakozik valaki. Lehet hogy bizonytalan volt a jövőre nézve. De nagyon nehéz lesz lemondani róla. Sőt, szerintem nem is fog menni, ha mindketten szeretitek egymást, akkor szinte lehetetlen, 5 év után. Főleg hogy nincs olyan konkrét és igazán meghatározó oka annak hogy külön váltatok. (Bárcsak az én barátnőm is elhinné hogy attól még hogy idősebb, szeretem, és ő kell, és vele szeretnék élni)
2011. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Tehát te a megismerkedésetek idején voltál 32, a srác meg 23.


"De addig-addig mondogatta nekem h szerelmes belém, és velem akar élni, míg elhittem és én is beleszerettem."


Lehetett volna már annyi tapasztalatod (pláne három gyerek után), hogy egy férfi ilyeneket többnyire akkor mond, amikor egyre jobban feszít a zacsi.


"még nem kész rá"


Egek! Hányszor hallom, olvasom az elköteleződéstől, a felelősségvállalástól irtózó és a saját kis kényelmes életét feladni nem képes emberek szájából ezt! Nincs ennél nyugisabb élet annál, amit te ennek a fiatalembernek biztosítottál és jobban be sem csaphattad volna se őt, se magadat.


A példáról, amit a gyerekeidnek adtál a jövőre nézve, nem is beszélve. Meglehet, ez lesz a legsúlyosabb.


"... miért nem hagy el és keres magának egy másik lányt akivel családot alapíthat"


Mert esze ágában sincs családot alapítani. Élvezte, hogy egy érettnek gondolt nőt végül meg tudott hódítani és az az ágyába engedte.


Tanács! Ha tényleg le akarod zárni az ügyet. Fel ne hívd, nehogy írj neki! Elküldted, elment! Kész. Szorítsd össze a fogadat.


Mellesleg apjukom hol volt a történetben?

2011. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha csak a zacsi feszítette volna - hogy a Te szavaiddal éljek - akkor egy-két numera aztán pá. Nem hinném h valaki 5 évig tart egy szeretőt, pláne h kereshetne magának egy fiatalabb lányt akinek nincs gyereke. A szerető tartás éppen h a gyerekesek körében lenne logikus. Lehet h neki így volt kényelmes, de azért azt észre vettem volna ha csak egy dugópartnernek kellek neki. Sokat voltunk együtt, de nem együtt éltünk. Tudod az anyukája nem nagyon szeretett engem, amit még meg is értek abból a szempontból, h én sem örülnék ha a lányom egy 3gyerekes pasival állna le. Nem kértem h szeressen, csak annyit h fogadjon el mint a fia bnőjét. Anyuka erős jellem, és megmondta a fiának hogyha onnan elköltözik akkor nincs visszaút. Tudom h ez is közrejátszott abban h nem lépett. De 28 évesen már el lehet dönteni h akarok-e valakit vagy sem, és nem csak szavakkal bizonygatom h " te vagy a legfontosabb, nem tudok élni nélküled" és sorolhatnám.
2011. jan. 3. 11:39
 5/5 A kérdező kommentje:
"Apjuk" éli a maga kis életét a párjával :)
2011. jan. 3. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!