Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól csinálni?

Figyelt kérdés
szilveszterkor belegabalyodtam egy srácba a házibuliban ahol voltam.16 vagyok és még sosem volt barátom sőt nem is csókolóztam még.de most megtörtént, de ugy éreztem hogy béna voltam.most el vagyok keseredve.mikor jó egy csók?
2011. jan. 2. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
ez változó, kinek mi jön be, és mindenki máshogy csinálja. ezt igazából mindig csak az adott másik fél tudja értékelni
2011. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a helyzet,hogy nemrég összejöttem egy lánnyal,aki nekem az első,viszont neki már nagy tapasztalata van. Én sem csókolóztam még sosem. Amikor az első megtörtént,megmondtam neki,hogy amatőr vagyok,sokat kell tanulnom még. Azóta mindig (tapintatosan és finoman) megmondja,mit csinálok rosszul. És persze próbálunk minél többet próbálkozni. Csak messze van,és eddig 2-szer találkoztunk.

14/F

2011. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni :):):)
2011. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!