Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert szoktatok megcsalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szoktatok megcsalni a parotokat?

Figyelt kérdés
Hogy visz benneteket ra a lelkiismeret, hogy massal legyetek, mikozben az igazi otthon var ratok?
2009. jan. 27. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Elhanyagoltság, nem torodomség, nem érezni a másikon hogy szeret, minden fontosabb nalam pl haverok, munka,. Ilyenkor szokott jonni a hármadik aki megnevetett, aki torodik velem aki megkérdezi hogy milyen napom volt aki látja rajtam hogy fáradta vagyok. Sajnos ilyenkor az ember meg az arral, tisztelet persze a kivételnek. De vannak olyanok is akik csak a kiváncsiság és az egyszeru testi vágy és vonzodás miatt lépnek férre, ami már olyan jo szemmel nézheto!
2009. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hm...Én azért tettem anno,mert nem kaptam meg tőle azokat a lelki dolgokat,amikre szükségem volt!Így másnál kerestem!Éreztem még iránta valamit, így nem tudtam otthagyni és mást keresni, de idővel ez is megoldódott...Már olyan emberrel vagyok,aki szeret és törődik velem, boldog vagyok,és ez a lényeg!
2009. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Tudom nem ez a kérdés, de én nem tudnám megtenni. Akkor inkább megondanam vége, s futnék a másikhoz de míg az a tudat bennem van hogy együtt vagyunk addig én képtelen lennék rá. Nálam az őszinteség az egyik első.
2009. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Harmadiknak igaza van.

Annak a lelkiismeretével igencsak gond van és igencsak önző, ha ahelyett, hogy küzdene a kapcsolatért, még elmegy egy másikhoz , közben biztonságból nem szakít.

2009. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Bántott. Vagy egy évig a szex egyet jelentett a testi-lelki kínzással, aztán úgy alakult, hogy egy jóbarát emlékeztetett milyennek kéne lennie. Akkor rájöttem hogy hiába szeretem, ez így nem állapot.


Tehát azért csaltam meg, hogy felnyíljon a szemem. Azért mert nem úgy bánt velem mint egy férfi bánik egy nővel ha szeretik egymást.

2009. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem is terelős típusú kérdés!

1: Nem "szoktam" megcsalni a párom.

2: Nem csaltam még meg soha a párom.

2009. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem csaltam még meg a párom,de ha benned is van annyi gerinc,akkor Te sem fogod:)
2009. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Mi számít megcsalásnak?
2009. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gerinc kérdése!Az ember sok év után, mikor már rengeteget kűzdött a kapcsolatért, de hiába, viszont mégis szereti, belefárad az egészbe!A gond az,hogy tényleg szereti még valahol az illetőt, viszont ha a képbe kerül egy pasi,akitől megkapja,amit a párjától nem...Ez nem így működik,hogy hirtelen elhatározom,hogy meg fogom csalni,és akkor dobok egy sms-t a páromnak,hogy bocs vége!Régen én is azt mondtam,hogy soha senkit nem csalnék meg, elöbb inkább szakítanék, de rá kellett jönnöm,hogy van az a heyzet,amikor nem megy a szakítás, mégis másra vágysz!Ez nem önzőség!A másik fél részéről önzőség,hogy Ő nem tesz semmit a kapcsolatért,hogy a párjának a legjobb legyen vele!Persze a megcsalás után rögtön belehabarodtam a "szeretőmbe", és otthagytam a párom,aki tisztában volt a "hiányosságaival", így nem is lepődött meg!Azóta pedig iszonyatosan boldogok vagyunk az egykori szeretőmmel!
2009. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
De bizony önzőség, ha nem mondod meg a párodnak, hogy valaki más felé kacsingatsz. Önző vagy, mert félsz a szakítástól, mégis más kell, és még jobban megtöröd a bizalmat. Vagy az egyik, vagy a másik. Mindkettő egyszerre nem lehet.
2009. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!