Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év után összeköltözni? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után összeköltözni? Jó döntés? Mit tegyek, hogy ne vessen véget a szerelemnek az együttélés? Én 20 éves vagyok, Ő 22.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 14:10
1 2
 1/18 anonim válasza:
Hülyeség...Túl fiatal vagy még hozzá szerintem. Adj időt még magadnak is meg másnak.xD
2011. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kiderül hogy működik-e együtt. De tedd fel a kérdést magadnak, hogy minek?
2011. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nyilván volt oka h feltetted a kérdést, nem vagy biztos benne h jó ötlet. Gondold át még1x!
2011. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, ha egy év után nem működik együtt, öt év múlva se fog. Annyi a különbség, hogy elb.sztok öt évet az életetekből.

27f

2011. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves Második! Hogy minek? Azért, mert Nélküle minden perc szenvedés... Keveset tudunk sajnos találkozni, mert 30km van köztünk. Tudom, nem sok, de ahhoz pont elég, hogy ilyen iszonyúan hiányozzon, mint most. Pedig csak tegnap óta nem láttam Őt...

2011. jan. 2. 18:15
 6/18 anonim ***** válasza:

ha majd még 4év után is így érzel akkor lenne érdemes gondolkodni ezen.mi 20kmre lakunk 1mástól,én 22 vagyok ő 21 mostmár nagyon szeretnénk összeköltözni de fősulira járunk,4év után is ha 1napig nem találkozunk mind2en a falat kaparjuk.1év alatt nem derülnek ki dolgok.nekünk 2év után volt h majdnem szakitottunk mert csinált valamit (nem csalt meg meg semmi ilyesmi de átvert)úgyhogy jobb ha előbb kiismered,megismered mikor hazudik és megtanulod kezelni a dolgokat vele.azóta megbeszéltük mi is a dolgokat,mondtam még egy ilyen hazugság és vége mindennek választhat.azóta egy árva veszekedés nem volt köztünk,annyira jó a kapcsolat minden téren és úgy érzem hogy most jött el az az idő hogy biztos legyek benne ő az aki nélkül nem tudnék élni,ő az akinek mosnám a koszos gatyáit és ő az akinek a kedvenceit főzném minden nap!

22L

2011. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nélküle minden perc szenvedés? Együtt mit csináltok? Szerintem csak unatkozol és nincsenek barátaid. Majd még visszasírod amikor nem lesz időd semmire és szalad utánad az utánfutó. De nyilván már most is látod hogy problémák lesznek különben nem lenne ez a kérdésed. Szóval akkor most tulajdonképpen mi is a gondod?
2011. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nem, nem unatkozom, és igenis vannak barátaim. Csak nélküle minden tevékenység értelmetlennek tűnik, minden buli rossz, minden mozizás unalmas, egyszerűen nélküle minden üres és átlagos. Tudom, hogy az összeköltözés után sem lennénk egymáshoz láncolva, és az butaság is lenne. De ha minden reggel mellette ébredhetnék, és vele aludhatnék el esténként, akkor lennék a lehető legboldogabb.
2011. jan. 3. 13:25
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez szuper és akkor mi az oka hogy feltetted azt a kérdést, hogy "Mit tegyek, hogy ne vessen véget a szerelemnek az együttélés" ?
2011. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az az oka, hogy kíváncsi vagyok azokra a hibákra, amik elronthatnak egy kapcsolatot amikor 2 ember együtt él. Arra voltam kíváncsi, hogy mire figyeljek, hogy továbbra se vétsek esetleg hibát majd, ami miatt véget érhet a szerelmünk.
2011. jan. 4. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!