Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt még szex és sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még szex és sokat szenvedünk emiatt. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2,5 éve vagyunk együtt én 23 ő 20 de még nem volt szex eddig, csak petting. Ha szexre kerülne a sor elsírja magát és meg is kell vigasztalnom azt mondja nem megy neki. Az évek során mindig próbálkoztam de sosem jött vele össze. Szeretem nagyon, kívánom és nem akarom elveszteni de úgy érzem így nem megy már tovább, és szexelni még nem akar egy ideig azt mondta... Nekem viszont ez nem megy így, ti mit gondoltok? Mi legyen a lépésem? Kort és nemet is írjatok kérlek.
2011. jan. 2. 11:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Rendesfiú/19:


én őszintén szólva nem csodálnám és szerintem nem szabad elítélni senkit, ha ezt nem bírja a párja mellett. A harmonikus kapcsolatnak sok összetevője van, és ezek közül a szex egy kardinális pont. Ennyi idő után én is otthagytam volna a barátnőmet, bármennyire szeretem, mert ez nagyon úgy jön le, hogy ő nem bízik bennem és bizonytalan a kapcsolatunkban, ezért nem tudja átadni magát teljesen.

2011. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ha nem válaszol rendesen hagyd ott.
2011. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Apollo93 ***** válasza:
Ülj le vele egyszer és szárazon és őszintén/ihattok is egy picit/kérdezd meg tőle hogy mi a baja, miért sír stb..Ha elkezd habogni akkor biztos titkol valamit. Ha meg azt mondja nem akarja elmondani hagyd ott mert akkor nem bízik benned.
2011. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 fantooom ***** válasza:
Hát, nem akarok ijesztgetni, de lehet el kéne mennetek egy pszichológushoz
2011. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok, a 2011-es év rendesfiúja címet viheted! :D Ezt csináltam én is két éven keresztül. Szerencsére vége lett időben, mielőtt bekattantam volna teljesen. Amúgy Rendesfiú/19-nek igaza van, nem bízik benned. Akinek nem ment 2,5 év alatt, annak ezután sem fog menni. Keress egy igazi nőt, ne egy kislányt.
2011. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

sztem itt az ideje lépni. 2 és fél éve vagytok együtt, és azóta nemvolt képes elmondani neked h miért nemmegy neki a szex. aztmég megértem h fiatal korban halasztjuk a szüzesség elvesztését ezzel semmi probléma. de ha vki 20 évesen 2 és fél évig halasztja...nem azt mondom h feltétlen baj, viszont kellene indokot adni, h miért. ennyi már járna a pasinak, a csaj viszont szörnyen igazságtalan, csak besír és nemhajlandó értelmes választ adni. szóval én azt mondom h mostmár ideje lépni vmit. kérdezd meg tőle h mi az oka, mi a baja, és kérd meg h adjon rendes választ, mert ezígy már kicsit sok.

25L

2011. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ami sok, az sok
2011. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
12:35: 24/F :D
2011. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ha tényleg ennyire nem bírod mellette....

Amennyiben tényleg megerőszakolták, úgy nagyon nagyon nehéz az ilyet elmondani. Ismertem olyan nőt, akivel gyerekkorában megtörtént:( (5 évesen)

Néha arra ébred, hogy a falat üti:(

Muszáj megbeszélned vele, mert ha otthagyod ez miatt, akkor mással meg főként nem fog neki menni.

2011. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!