Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt még szex és sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még szex és sokat szenvedünk emiatt. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2,5 éve vagyunk együtt én 23 ő 20 de még nem volt szex eddig, csak petting. Ha szexre kerülne a sor elsírja magát és meg is kell vigasztalnom azt mondja nem megy neki. Az évek során mindig próbálkoztam de sosem jött vele össze. Szeretem nagyon, kívánom és nem akarom elveszteni de úgy érzem így nem megy már tovább, és szexelni még nem akar egy ideig azt mondta... Nekem viszont ez nem megy így, ti mit gondoltok? Mi legyen a lépésem? Kort és nemet is írjatok kérlek.
2011. jan. 2. 11:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igyatok, aztán mikor már spiccesek vagytok akkor jöhet a mehet. Gondolom nem tud feloldódni, de az alkohol jó feszültségoldó.
2011. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Azt nem mondta, hogy miért nem akarja?

Általában azok ilyenek, akiket megerőszakoltak régebben.....:S de gondolom most más a helyzet.

A szerelmet választod, vagy a szexet?

2011. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Esetleg megerőszakolták? Mit válaszolt amikor megkérdezted, hogy miért van ez? Ha neked így nem jó akkor közölj vele egy határidőt.
2011. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem erőszakolta meg senki nem is volt ilyen esete ezt mondta
2011. jan. 2. 12:03
 5/19 anonim ***** válasza:
Láttad már meztelenül?
2011. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
lehet hogy hermafrodita
2011. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Dilettáns döggomba ***** válasza:

Akkor is van valami, ami blokkolja, de vagy nem akarja elmondani, mert cikinek érzi, vagy neadjisten az agya eltemette, mint rossz emlék kiskorából... Mert ez nem normális így, az fix.

A petting teljesen ruha nélkül volt, azaz láttad már mindenhol? Csak azért kérdem, mert hátha a teste miatt van benne valami gátlás.

Azért nem vagy semmi, hogy még mindig vele vagy, ritka az ilyen.

2011. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van vmilyen szégyelni valója és nem meri előtted felvállalni mert akkor fél hogy elveszít :/

szal merj vele beszélni és mondd meg neki hogy nem kell félnie mert mindenben mellette állsz :D

csak ez számít egy nőnek hidd el hogy egy férfi mellette legyen :D

2011. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Nem is könnyű közölni az ilyet:( De nehogy már a szex miatt otthagyd szegényt:(
2011. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem a szex miatt konkrétan... láttam már meztelen igen teljesen
2011. jan. 2. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!