Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, mi váltotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, mi váltotta ezt ki? Tovább->

Figyelt kérdés

Szóval adott egy decemberi nap, amin meghívtak egy előszilveszteri buliba, amin sajnos előreláthatólag csak éjfélig tudtam maradni, mert másnap sok dolgom volt még. Nem szeretek sűrűn inni, de ide elmentem, mert rég láttam ezt a társaságot. Aztán volt ott egy lány, aki már 3 éve töretlenül együtt van a barátjával, azonban a kapcsolatuk kihűlt, és kb 5 hónapja azt is bevallotta nekem kicsit ittasan, hogy a srác már nem is tetszik neki, de talán még szereti, azonban ebben egyáltalán nem volt biztos. Mindig nagyon kedves volt velem, sokkal kedvesebb, mint mással. Ez az este is így volt, végig mellettem volt, és kérlelt, hogy ne menjek el éjfélkor. A barátjával egész bulin kb 2 szót váltott, de ez általában mindig is így szokott lenni. A barátja egy igazi hurkagyerek(180cm 60kg tipikus nagypofájú gyökér), aki folyton kibeszélni a háta mögött, illetve amikor a lány védekezésképtelen, akkor verbálisan is alázza őt, és kezelt is emelt rá már a társaságunkban is. Szóval a lány kérlelt, hogy maradjak, de mivel én nem láttam okot arra, illetve másnap még dolgom volt, ezt elutasítottam, erre azt mondta, hogy akkor gyere át a másik szobába még valami piáért.Átmentem. Kiértünk a ház halljába, amikor is ő a falhoz vágott, és megcsókolt. Ezt egy srác látta, nagyot is nézett. A lány belökött engem a szobába(amúgy nem volt részeg!!!!), majd folytatta azt, amit kint. Amire én leállítottam, és mondtam neki, hogy mit művelsz, holnap visszamész a gyökér barátodhoz, engem meg csak megbántasz most. Erre kifakadt, hogy nem is szereti, meg csak a biztonság miatt van vele, és hogy nem fog visszamenni most hozzá. Már nem. Aztán a barátja illetve vagy 10 ember a szoba előtt várakozott 15 percen keresztül, mivel ott volt a pia, mi meg bezártuk az ajtót. Amikor kimentünk, akkor a csaj annyit mondott, hogy csak beszélgettünk. Aztán ahogy indultam, még azt a barátjának, hogy engem lekísér még. Le is kísért, majd újból megcsókolt. A taxim várt a ház előtt, de én ahogy elindultunk és mentünk 5 percet, megkértem, hogy forduljon vissza és visszamentem. A lány, ahogy felértem, nagyon meglepődött, majd újból bementünk a szobába, de csók közben ránknyitotta barátja, de nem mert nekem semmit mondani, cska azt, hogy jó szórakozást, sziasztok. A lányt láttam, hogy nem hatja meg, még folytattuk tovább és ha akartam volna, le is fektethettem volna, de mondtam neki, hogy nem akarom kihasználni. Aztán eltelt kb 1 óra, és elkezdte mondani, hogy hát a Dani(barátja) adja neki a biztonságot(gyerek gyökér, csóró), és hogy új sráccal randizni milyen nehéz volna, újra teljesen megismerni valakit stbstb.A barátnői a fülem hallatára mondták, hogy szakítson vele és inkább válasszon engem.

Majd a barátja visszaállított a buliba, és beszélgettek, ott könyörgött a csajnak(a lány csalta meg, és még ő könyörgött?kicsit furcsa...). Aztán a barátja jött velem beszélni. Igazából szó szerint nyalt nekem, nem is tudom, talán attól félt, ohgy megverem, de mi okom lett volna rá, azon kívül, hogy egy gyökér?Elég nagy darab vagyok illetve küzdősportolok is, de soha nem verekszem. Aztán mindenki nyugovóra tért, én meg mentem át egy másik barátomhoz aludni 2 lépcsőházzal arrébb. Reggel visszamentem és a pár már a régi volt, újra együtt.

A lány a szemembe sem mert nézni, én meg leléptem. Aztán küldött egy sms-t, hogy felejtsük el ezt az egészet, mert őrültség, és ő szereti Danit(amikor este kijelentette 10x, hogy nem szereti már és nem ő az igazi) és neki már 3 éve kapcsolata van és bocsánatot kért ezért az egészért.

(háttérinfónak, hogy a lány nagyon kevés szeretet kap otthon és eléggé szegények is, a lány viszont nagyon-nagyon jószándékú és kedves.)


Na most az én kérdésem az, hogy mi a fenéért csinálhatta ezt, milyen célja lehetett ezzel az egésszel? Illetve miért változott meg pár óra leforgása alatt ennyire????


hosszú lett, ha nem akarod ne olvasd el


2011. jan. 2. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. észrevétel: hogy ez a szilveszteri pia mindenkiből milyen fura reakciókat hoz ki. :D Öröm ma gyk-t olvasni.

2. észrevétel: ha igaz, amit leírsz, a csaj nem kicsit h*lye. Egy gyáva nyuszi, aki inkább csalja a papucs pasiját, csak mert "biztonságot jelent". Valójában megszokta, és gyáva lépni bármit is. Meg hát ha valami nem jön össze, hozzá bármikor visszamehet. Téged meg alaposan bepalizott.

Hogy mi a véleményem? Kb ennyi. A csaj egy gyáva rib***, a pasija egy papucs, te meg egy szerencsétlen palimadár.

2011. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert nőből van.
2011. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elég valószínű, hogy igazat mondott éjjel, lehet nemvolt részeg, de azért a pia kihoz néhány dolgot az emberből.

Nem szereti a pasiját csak azért van vele hogy ne legyen egyedül. Téged meg lehet csak tesztelt hogy mennyire gondolnád komolyan, hogy megérné e otthagyni a pasiját.

Nekem nem kéne ilyen csaj (még ha lány is vagyok xD )

Meg azért te elmentél a pasija meg szépen teletömte gondolom a fejét hogy nélküle mi lenne vele, ő szereti, te meg csak elhagynád és nem lenne senkije stb.

18/L

2011. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Használt babakocsi válasza:


"1. észrevétel: hogy ez a szilveszteri pia mindenkiből milyen fura reakciókat hoz ki. :D Öröm ma gyk-t olvasni."


Hm, lehetséges,de ez nem szilveszter volt, és se én, se ő nem voltunk részegek. Ez nagy különbség, ha a lány(esetleg én) részeg lett volna, nem lenne bennem semmi kétely, csupán elfelejteném az egészet, és azt mondanám, a pia miatt nem tudott uralkodni magán.



"2. észrevétel: ha igaz, amit leírsz, a csaj nem kicsit h*lye. Egy gyáva nyuszi, aki inkább csalja a papucs pasiját, csak mert "biztonságot jelent". Valójában megszokta, és gyáva lépni bármit is. Meg hát ha valami nem jön össze, hozzá bármikor visszamehet. Téged meg alaposan bepalizott.

Hogy mi a véleményem? Kb ennyi. A csaj egy gyáva rib***, a pasija egy papucs, te meg egy szerencsétlen palimadár."


Először is,szerinted miért ne mondanék igazat?

Másodszor, magyarázd meg kérlek, miért vagyok én palimadár, illetve neki abból milyen haszna származott, hogy kavart velem, illetve nekem milyen hátrányom, ami miatt palimadárnak lehetne engem hívni?

Én azt vallom, hogy minden cselekedet céllal megy végbe, és nem szeretem, amikor nem látom a célt.És most nem látom a célját.

A lány amúgy eddig nem csalta meg őt.


(amúgy ő és én is 19 évesek vagyunk, nem 16 éves fruskák)

2011. jan. 2. 11:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy ha igaz, amit leírsz, mert hát ezen az oldalon, meg amúgy is, az emberek szeretnek finomítani a sztorijukon. De tudod, ha nem inged, nem veszed magadra.

Hogy neki milyen haszna származott? Lássuk csak: mondjuk az, hogy mindenféle kötelezettség (nem kell magyarázkodni, ha mégsem akar járni veled, hisz van pasija..) és retorzió nélkül (a pasija úgyis elnézi...) kipróbálhat téged. Végülis nem mondtam, hogy neked ez hátrány, egy jó flört, és kész.

A világnézeteden meg még van mit csiszolni. Az élet nem tudatos, precíz tervezés eredménye, így bizony vannak cselekedetek - és jó, hogy vannak - amik határozott cél nélkül mennek végbe. Spontán, ösztönös cselekedetek.

2011. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Elég valószínű, hogy igazat mondott éjjel, lehet nemvolt részeg, de azért a pia kihoz néhány dolgot az emberből.

Nem szereti a pasiját csak azért van vele hogy ne legyen egyedül. Téged meg lehet csak tesztelt hogy mennyire gondolnád komolyan, hogy megérné e otthagyni a pasiját.

Nekem nem kéne ilyen csaj (még ha lány is vagyok xD )

Meg azért te elmentél a pasija meg szépen teletömte gondolom a fejét hogy nélküle mi lenne vele, ő szereti, te meg csak elhagynád és nem lenne senkije stb.

18/L"


Sokan mondják azt, hogy a pia olyan dolgokat mondat ki az emberrel, ami nem igaz. De én ennek az ellenkezőjét vallom. Az ember legbelsőbb érzéseit, félelmeit és vágyait fejezi ki, és ha valaki ilyenkor kötekszik pl, azt azért teszi, mert benne van a személyisége mélyén, de máskor sikeresen el tudja fojtani. Jó dolog, hogy nem csak én látom ezt így. Amúgy egyáltalán nem volt részeg.


Amúgy ha tesztelt is, a tesztjén egész biztos sikeresen átmentem. Egyrészt amikor kettesben voltunk, és forrósodott a levegő, azt mondtam, hogy álljunk le most, mert nem akarnám őt kihasználni, pedig még 1-2 "fogást" bevetve egész biztosan lefeküdhettem volna vele. Másrészt meg mondtam neki, hogy én akarnék többet is, mint itt egy buliban összegabalyodni. És tudta,hogy nagyon fontos programom lett volna másnap, amit miatta hagytam ki! Másrészt azért mentem el, mert nem volt ott hely a buliban, illetve a többiek is eléggé kinéztek engem onnan, plusz a lány lefeküdt egy kanapéra, a srác meg a földön feküdt mellette.Mit csinálhattam volna? Pedig volt már ilyen, hogy egy csaj rámhajtott úgy, hogy volt barátja, a barátjáról tudtam, hogy mindent megad a csajnak, így elutasítottam, pedig nagy volt a kísértés. A többiek is mind úgy látják a dolgot, mint én, mondták is Briginek is, hogy hagyja ott Danit, pedig a haverjuk... De azért még is kinéztek, mert azt mondták, nekem kellett volna visszautasítanom őt. Kidobni vagy durvább rossz szót mondani ők sem mertek, de én úgy éreztem, hogy nem ott a helyem, és másnap higgadtan beszélek Brigivel. De ő méga szemembe sem mert nézni, aminek megint csak oka van, és megint csak nem tudom, hogy mi.

2011. jan. 2. 11:17
 7/10 A kérdező kommentje:

Használt babakocsi válasza:


"Azért írtam, hogy ha igaz, amit leírsz, mert hát ezen az oldalon, meg amúgy is, az emberek szeretnek finomítani a sztorijukon. De tudod, ha nem inged, nem veszed magadra.

Hogy neki milyen haszna származott? Lássuk csak: mondjuk az, hogy mindenféle kötelezettség (nem kell magyarázkodni, ha mégsem akar járni veled, hisz van pasija..) és retorzió nélkül (a pasija úgyis elnézi...) kipróbálhat téged. Végülis nem mondtam, hogy neked ez hátrány, egy jó flört, és kész.

A világnézeteden meg még van mit csiszolni. Az élet nem tudatos, precíz tervezés eredménye, így bizony vannak cselekedetek - és jó, hogy vannak - amik határozott cél nélkül mennek végbe. Spontán, ösztönös cselekedetek."


Nem ismer senki itt, szóval még okom sem lenne rá finomítani a sztorin. Valóban így történt minden.


A világnézeteddel viszont nem értek egyet. Szerintem mindennek kiváltó oka van, és minden cselekedet, amit cselekszünk egy nem tudatos(!) cél elérése érdekében történik. És esetleg azért tűnhet úgy, hogy valaminek nincs célja, pedig mindig van.

2011. jan. 2. 11:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, léteznek spontán dolgok is. Lehet, hogy kiváltó ok mindennél van - ha máshogy nem, szubatomi szinten biztosan :D - de bizony a szó klasszikus értelmében nincs mindennek célja.
2011. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na egy kis fejlemény:

a csaj nyilván maradt a barátjával, engem meg arról győzköd, hogy mostmár oké minden, nagoyn jól halad a kapcsolat felélesztése.

Tőlem elnézést kért, én meg többet vesztettem, mint gondolná(pár barátot, illetve egy újabb kis darabot a szívemből).


C'est la vie:)

2011. jan. 2. 17:55
 10/10 anonim ***** válasza:
nem vesztettél semmit!!!ő nem a te embered volt!!tudod még hány csaj van a földön aki rád vár?:)ő egy gyáva lány volt,aki nem mert kockáztatni,ez van!állj úgy hozzá hogy ennek így kellett történnie és örülj hogy ezt nem pl pár hét együtt járás után játsza el veled,mikor már mélyebben szereted!!
2011. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!