Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember hogy közli otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember hogy közli otthon hogy jár valakivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves lány vagyok, most van először barátom. Ezért nem is tudom, ez hogy megy, nem vagyok még erre felkészülve, hogy otthon elmondja. Biztos örülnének neki, nem lenne ebből semmi gond különben. De hogy szokták ezt közölni?

Személyes történeteket is írhattok, ti hogyan közöltétek ezt otthon?

köszönöm!


2011. jan. 2. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem jelentettem be külön.egyszerűen amikor kérdezték hogy hova megyek, megmondtam hogy a pasimhoz. nem lett belőle semmi cink
2011. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Szia anyu, megyek a csajomhoz." Kb így.
2011. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sehogy. Én eltitkolom a lehető legtovább, aztán egyszer csak hazaállítok vele.

Kérdéskre meghogy hova mész stb, ugyanmár 20 éves vagyok....:D

20/F

2011. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak apám van.

Én neten ismerkedtem anno, szóval felkészítettem, hogy mik a terveim és hamarosan lehet lesz valakim.

Mikor ezerrel rendet raktam otthon, levágta, hogy összejött a kapcsolat. :)

De elég csak elmondani, hogy anyu, apu, valakivel összejöttem, szeretném nektek bemutatni.

21/L

2011. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen barátom, de gondolom a szüleidnek feltünt h eljársz találkozgatni valakivel(gondolom szoktatok találkozgatni) nekem annyi lenne, h megmondom hogy elhivom az egyik barátomat. Aztán ha többször járkál ide, ugyis feltünik anyumnak h van valami. :D Nem kell ezt tulreagálni(:
2011. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már akkor elkezdtem az infózást amikor még csak kialakul valami. Ha nem jön össze akkor azt mondom nekik, hogy "buktátok".
2011. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!