Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktatok ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Annyi pár van a világon, akármerre nézek mindenhol. Honnan szerez mindenki magának barátot/barátnőt? Én pl az iskolában nem tudok ismerkedni, mert végzősként csak nálam fiatalabbak vannak, ami nekem nem jó. Járok dolgozni is, de ott meg már csak jóval idősebbek vannak, ez sem jó. Járok bulizni, de ott általában csak ittas emberek vannak, meg max szexelni akarnak.

Akkor másoknak hol sikerül normális kapcsolatot kialakítani?


2011. jan. 1. 23:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Hol szoktatok ismerkedni? (így hangzott volna helyesen)
2011. jan. 1. 23:45
 2/10 anonim ***** válasza:
erre vagyok én is kiváncsi.. én próbáltam a netes, meg a diszkós ismerkedést, de nem jött össze.. :(
2011. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jön magától.
2011. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 fegyvernepper ***** válasza:
Én sehogy... főállásu magányos farkas vagyok
2011. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 3 barátnőm volt.

Az elsőt a moziban ismertem meg, mellettem ült és sírt a filmen, én meg megvigasztaltam, majd meghívtam KV-ra és innen már sínen volt az ügy.

Második barátnőmmel egy településen laktunk, régóta ismertük egymást és egy táncos estre őt hívtam el, majd azután összejöttünk.

Harmadikat pedig az egyetemen ismertem meg, egy csoporttársam.

2011. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem évfolyamtársammal jtt össze a kapcsolat.
2011. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sehol.
2011. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, 6 éve vagyok együtt a most már menyasszonyommal és vele a könyvtárban ismerkedtem meg anno.
2011. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
konyvtarban? azt meg hogy? :D
2011. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 barátnőm van, és a három nem tudd egymásról.
2011. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!