Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4.5 hónapja vagyunk együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4.5 hónapja vagyunk együtt. Még egyszer sem mondta, hogy szeret. Szerintetek ez normális? 21/L

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 22:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudnék most olyat mondani amivel kifejezte volna h szeret vagy h hiányzom neki... :(
2011. jan. 1. 22:57
 12/19 anonim ***** válasza:

De azért csak érzel valamit a viselkedésén.


Fontos neki, hogy gyakran tudjatok találkozni?

Tesz erőfeszítést azért, hogy láthasson, hogy beszélhessetek gyakran?

Érdeklődik a dolgaid felől rendszeresen?

Ha szomorú vagy, próbál vígasztalni?

Ha volt, már, hogy ezekben a hónapokban bajban voltál, melleted állt?

Kaptál tőle apró, jelképes ajándékokat?

Átölel, simogat, becézgeti a tested nem szexelés előtt, hanem csak úgy alapjáraton is?


Mert ezek mind annak a jelei szerintem, hogy ha nem is szerelmes, de szeret, és fontos lettél/vagy neki.

2011. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Csak annyi h érdeklődik... az összes többi nem jellemző. :(
2011. jan. 1. 23:05
 14/19 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, akkor egyelőre csak próbálj meg örülni magának a kapcsolatnak, nagyobb elvárások nélkül (bár ez nehéz, tudom).


És ne csak a szavakat várd, hanem figyelj az összes többi jelzésértékű dologra is, amiket fentebb írtam.


Ha nem fogod ezeket a jeleket felfedezni, és nem érzed így jól magad a kapcsolatban, beszélj vele, hátha hajlandó változtatni a kedvedért.

2011. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De már annyit vártam ezekre! És soha nem piszkáltam miatta. :( Annyira el vagyok keseredve, én így nem érzem jól magam ;(
2011. jan. 1. 23:22
 16/19 anonim ***** válasza:

vannak emberek akik egyszerűen nem akarják kimondani az érzéseiket..valamiért veled van még mindig!

Legegyszerűbb ha megbeszélitek,nyugodtan,nem támadó stílusban..csak mond el neki hogy te nem érzed így jól magad hogy sosem mondja vagy nem érezteti( azt mondjuk ne várd hogy ezek után napjában 50szer mondja majd hogy így szeretlek úgy szeretlek) nagyon pasifüggő ez a dolog szerintem van akinek egyszerűen nincs szüksége ezekre a dolgokra.És ha nem bír vagy nem akar változtatni akkor fogog magad és keresel olyat aki az igényeidnek megfelel vagy tűrsz...

2011. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én például egyszer sem mondtam a barátnőmnek, hogy szeretem.

Együtt voltunk, jól el voltunk. Én viszont a szájából gyakran hallottam.

De a történethez az is hozzátartozik, hogy mondtam neki, csak akkor fogja ez a szó elhagyni a számat, ha gyűrűt húzok az ujjára. Igaz két napig nem szólt hozzám, de elfogadta. Hűséges voltam hozzá, csakis ő volt nekem.

A kérdésedre konkrét választ adva, igen ez normális dolog. Vannak olyan pasik, akik nem mondják ki. De ott vannak, amikor szükség van rájuk, támogatnak mikor kell és kiállnak a barátnőjük mellett, hűségesek hozzájuk.

Ha mindezek a tulajdonságok jellemzik a párodat, akkor csak idő kérdése és elhagyja a száját a várt szó. Majd meglátod ;)

2011. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ha nem mondja az okés.

De csak abban az esetben ha kimutatja érzéseit, és te a nézéséből is tudod, hogy meg van érted bolondulva.

Ha ez sincs meg, az gáz. Ha mondogatja egy nap 10x, az is gáz lehet, nincs mögötte tartalom, elcsépeltté válik és szokássá.

2011. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Madmax12 ***** válasza:

Ne legyél elkeseredve!

Figyelj,ha ő nem mondja,akkor majd én mondom:

-NAGYON SZERETLEK!

Na,most már jobb?

2011. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!