Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4.5 hónapja vagyunk együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4.5 hónapja vagyunk együtt. Még egyszer sem mondta, hogy szeret. Szerintetek ez normális? 21/L

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 22:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
NEM, ez határozottan nem normális. Ezt mondjuk inkább vele kéne megbeszélned.
2011. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ott már bajok vannak:S Én alapból nem jövök úgy össze senkivel, hogy nem szeretem az illetőt, nem hiszek abban hogy ennek utána kell kialakulnia...De ha ti így csináltátok, erre az időre már azért el kellene döntenie, hogy szeret-e. te mondtad neki?


18/F

2011. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
én mondtam már :( :(
2011. jan. 1. 22:50
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fura. Én is csak olyannal jövök össze, akibe szerelmes vagyok. Mi már mindketten mondtuk a barátommal egymásnak az elején, utána pár nappal jöttünk össze (= nálunk akkor volt az 1. csók). Ennek már 3 éve... Talán beszélgess vele kicsit az érzelmeitekről. 20/L
2011. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ez nem normális, ez már komoly gond :S

de ez a személytől is függ, lehet h csendesebb , de hát akkoris 1-2szer mondhatná.

2011. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért, de soha nem mutatja ki az érzelmeit. És ez engem bizonytalanná tesz :(
2011. jan. 1. 22:53
 7/19 anonim ***** válasza:
Te mondtad már neki? Mert lehet, hogy erre vár. Én 2hónapig nem mondtam az akkori barátomnak és ő se nekem. Mikor viszont én kimondtam, ő egyből rávágta, hogy "én is szeretlek".
2011. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Madmax12 ***** válasza:

Szerintem kétfajta szerelem van:

-Szerelem első látásara.

-Idővel kialakul.

Szerintem a párod a második tipusba tartozik.

Megj.:szerintem a fiuk nagy része az utobbi csoportba sorolhatóak.

Ha szereted várjál türelemmel,mert a türelem,rózsát......

Összefoglalva:-Igen normális.

2011. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én mondtam, de ő csak mosolyog... ennyi
2011. jan. 1. 22:54
 10/19 anonim ***** válasza:

Én tapasztalatból azt mondom, hogy sajnos vannak olyan emberek, akik nem tudják, és/vagy nem is akarják szavakkal kimutatni az érzelmeiket, semmilyen szinten.


Attól még szerethet Téged a barátod, csak lehet, hogy ő ezt szavakkal nem tudja/akarja kifejezni. Ezzel akkor nincsen gond szerintem, ha a viselkedéséből viszont egyértelmű, hogy szeret.


Mert azért 4,5 hónap elég idő rá, hogy kiderüljön, tudunk-e valakit szeretni, vagy sem.


Nekem volt olyan barátom, aki már 9 hónapja ismert, 4-5 hónapja együtt is volt velem, de ez idő alatt szavakkal SEMMIT nem mondott az érzéseiről. Nem csak szeretlek-et nem, azt sem, hogy hiányoznék neki, hogy fontos lennék neki, semmit. Ha én mondtam, vagy írtam neki, nem is reagált az érzelem-kifejező dolgaimra, mintha nem is hallotta volna őket. Annyit mondott, hogy "ő nem a szavak embere". Mondanom sem kell, ez az állapot nekem nagyon rossz volt.


De szerintem, ha tud a másik úgy viselkedni, hogy azzal mutatja és bizonyítja a szeretetét, akkor nincsen olyan nagy gond.


L/23

2011. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!