Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudtam megmondani neki h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtam megmondani neki h mi fogott meg benne, nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Szóval este házibuliban voltam. A társaságból csak 1 embert ismertem előtte. Volt ott egy srác, és találtunk közös témát és nagyon jól elbeszélgettünk.

Végül megcsókolt. Aztán később mikor kettesben maradtunk, megkérdezte h miért csókoltam meg, és h mi fogott meg benne, mi tetszik benne. Hát én erre nem tudtam neki mit mondani, annyit sikerült h nagyon tetszik a szeme, és valamilyen oknál fogva nagyon nagy a közös hang, jókat tudunk beszélgetni.

Erre ő azt mondta h ez nem így van. Mondjam meg neki az igazat. Hát erre nem tudtam mit reagálni.

Utána kiderült h a srácnak nincsen nagy önbizalma, nem hisz abban h tetszhet a csajoknak (ezt ő mondta) , mivel nem olyan régen lett vége egy hosszabb kapcsolatának, és ott a csaj nagyon megbántotta és kihasználta.


21 L


2011. jan. 1. 21:19
 1/1 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Nem tudhattad ,hogy ilyen, szóval nem gáz.....ez a része.

Ha akarsz tőle valamit, akkor bizonyítsd be neki, hogy nem csak kihasználni akarod és tényleg kell neked. Idővel majd belátja:)

2011. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!