Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? (kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? (kérdés rövid, magyarázat lényegesen hosszabb)

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Még nyáron ismertem meg jobban egy táborban, de előtte is beszéltünk. Utána a távolság (a két suli között) sem okozott akadályt. Egy darabig úgy tűnt, hogy mi vagyunk a világ legjobb barátai. Nekem persze egy jó ideje, már több volt. Azután visszatendált normális barátnak. Nagyon megszerettük egymást.(néha akár egy nagyon szeretlek is elhangzott, de csak barátilag)

Én persze, többet szeretnék. :S Néha úgy érzem, hogy nyit. Próbálom figyelni a nonverbális jeleket. Több kevesebb sikerrel.

Az elején állítólag szeretett.. De úgy szeretett.. Most nem tudom, hogy mi van. Valahogy félek, hogy a barátság rovására megy. Ő pedig ugye ténylegesen a lelki társam, tehát nem tudom, hogy mi tévő legyek. :S

Vannak megjegyzései.. hogy én is nagyon szeretlek.. én úgy látom több. Vagyis, csak remélni tudom.. De nem biztos. Szerintetek?

17/l


2011. jan. 1. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg valójában mit is akartok valójában egymástól!
2011. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!