Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók vagy smaci? Melyik jelent többet a pasi számára?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, randizgattunk, de eddig sosem volt szájra csók, vagy szájra puszi: mindig mindig nyelveset kaptam. Ez mit kell jelent? Nem kedvel? Nem szerelmes belém? Csak azt akarja?

20/L


2011. jan. 1. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, az a menő/klasszikus/általános...ahogy tetszik
2011. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

.... a női intuíció a logikus gondolkodás teljes hiányának a finomabb kifejezése.

Ha nem szeretne, egyáltalán nem csókolna meg. Vagy pont akkor tudná le egy gyors puszival.

2011. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A puszi/csók az bensőséges,romantikus viszonyt jelezhet.Ha csak nyelves smár volt eddig az kimondottan csak a szexualitást jellemzi. Szerintem.

33/F

2011. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16:49!

Ekkora baromságot se hallottam még!

Szerintem meg egy csók romantikájához (igen, rendes nyelves) nem is lehet hasonlítani egy puszit, még ha az szájra is megy. Olyat óvodás korunkban is csináltunk, szerintem a legfáradtabb kapcsolatokat jellemzi. Már ha csak az van.

Egyébként meg semmiféle következtetést nem lehet levonni belőle, a srác úgy szeret csókolni, hát úgy csókol.

Nem hinném, hogy eszébe jutna olyan dolog, hogy a szerelme pont azért kezd el filózni azon, hogy szereti e, mert megcsókolta. Ilyen kiteketr gondolkodást még nem láttam, akkor kéne elgondolkozni, ha nem csókolna meg, vagy mindig csak ovis módon.

2011. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek. Annyit jelent, h ezt jobban szereti. Bírom, ahogy ti nők magatokból kiindulva mindenfélét belemagyaráztok abba, amit a férfiak csinálnak :D
2011. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem csókolt még meg. Ezt mesélem.

Lesmárolt.

Az szerintem nem csók. És azt is hiszem, hogy ez a smárolás nem az érzelmi kötődést jelenti.

2011. jan. 1. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Deffiniálhatnád, hogy a két szó mit jelent számodra!

Mi a különbség?

2011. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!