Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy újra szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra szerelmes legyen? :' (

Figyelt kérdés

Egy éve együtt vagyunk, párom már nem érez úgy, aztmondja hogy szerelmes még de már egyre kevésbé, mit tegyek?:(

(adott 2-3 hónapot hogy hátha újra beszémszeret)


egy lány :(


2011. jan. 1. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű, legyél olyan mint az elején amit megszeretett benned:)
2011. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem megy:( most is sír:(
2011. jan. 1. 16:08
 3/10 A kérdező kommentje:
mert tudja hogy nekem az életem :(
2011. jan. 1. 16:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Sír?? hm..hát nem tudom mi baj lehet. Pedig legjobb megoldás az amikor olyan mint a legelején mikor beléd szeretett. Az az apró dolog ami megtetszett és azt mondta te kellesz nekem. Sajnálom, mást nem tudok mondani, próbát megér.
2011. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Mert az sem mindegy.
2011. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom, fura, hogy ezt írom, de muszáj felkavarni az érzelmeit valahogy. Mondd neki, hogy nem kell az a 2-3hónap. Legyen vége most, hisz így legalább megvan rá az esély, hogy boldogok legyetek és megtaláljátok a szerelmet mindketten. Ezután hagyd ott. Pár nap múlva ráfog döbbenni, hogy nagyon hiányzik valami az életéből, és hogy az te vagy. Mivel te szakítottál vele így újra feléled benne a vadászösztön. Újra harcolnia kell érted. :)Tudom, hogy nagyon nehéz ezt megtenni, de én ezt tenném. Hisz a várakozásnál nincs rosszabb. Ráadásul csak úgy nemfog újra beléd szeretni. De így... Kicsit rádöbbentheted, hogy mit veszít.
2011. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

aztmondta h már nem ugy látjaalelkem,meg a szemem:( és ez volt amit szeretett nagyon bennem:'(


Énnemtudnám kidobni:( és ő meg nem az aki visszajönne:( inkább szenved:(

2011. jan. 1. 16:29
 8/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de sztem már nem szeret és szakítani akar, csak nem mer... Sztem is szakíts te inkább, vagy szervezzetek nagyon sok közös programot, legyél mindig szexi stb hátha bejön, de ne alázkodj meg.
2011. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 biohazardxxx ***** válasza:

Nálunk is ez van van most... csak nálunk egy harmadik fél is belekeveredett. Míg én elzárkoztam egy nagyobb gond miatt a világtól addig a párom máshoz ment a törödés miatt és most nekünk is szünetünk van hogy átgondolja a dolgokat... Bár én nagyon szeretem és mindent megigértem neki hogy megváltozom de félek az sem lesz majd elég...Én mindent megteszek majd hogy boldoggá tegyem, csak félek hogy nem hadja majd hogy bebizonyitsam hogy többre vagyok képes mint ahogy azt ő gondolja. Azt vedd számitásba hogyha elengeded nembiztos hogy visszajön és akkor az nagyon rosz lesz majd... Remélem megoldodik a gondotok. Sok sikert. Egy sorstárs...


23F

2011. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Énis drukkolok nektek:( sajnálom ami történt:(


Sztem nem sírna ha nemszeretne...:(

2011. jan. 1. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!