Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek rá, miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek rá, miért van velem egy nő?

Figyelt kérdés
Egy ideje (jó állás, jó helyen lakom, mindenem megvan, ha nincs stabil barátnőm, akkor is kiegyensúlyozott a szexuális életem) minden nőt megkapok, még olyat is, akinek egyébként van barátja, akár hosszabb ideje is ... Szeretném tudni, hogy mért kapok meg sok nőt, a külsőségek miatt, vagy többet nyom a latba, az, hogy milyen vagyok ...
2011. jan. 1. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csakis a külsőségek miatt, ez 100%!
2011. jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te is használsz egy ilyen csajfogó dezodort.
2011. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

válassz azok közül a nők közül, akik hasonló egzisztenciával rendelkeznek, mint te, és nem kell aggódnod, hogy csak a pénzedre hajtanak.

valószínűleg visszaesik a népszerűséged.. :D

2011. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és ha már benne vagyok egy kapcsolatban? hogy kéne kideríteni? nem akarom, hogy akár később, ha valami nincs rendben ezekkel a külsőségekkel, akkor átmegy a következőhöz mint sokan szokták itt a fórumra írogatni, hogy elveszett a varázs, jött egy pénzesebb, nagyobb anyagi stb biztonságot nyújtó faszi és ennyi volt
2011. jan. 1. 12:13
 5/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Külső és pénz:) Na meg gondolom személyiség.
2011. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

egy kapcsolatban már nehéz.

esetleg jelentsd be a barátnődnek, hogy a megszorítások miatt kevesebbet keresel, más munkakörbe kerültél, nincs már prémium, családon belül támogatnod kell valakit anyagilag, és szerényebben kell élned ezután, ilyesmi, találj ki valami hasonlót, aztán a csaj reakciójából lemérheted, hogy tényleg téged szeret-e vagy csak a pénzed.

2011. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát biztos elcsépelten hangzik, de várd meg az igazit:) Hidd el, vannak még normális lányok, akiket a külsőségek hidegen hagynak. Persze mindenkinek imponál, ha elképzeli a jövőt és megnyugvással tölti el, hogy nem lesznek anyagi gondok, de ez nem sokat vet a latba annak aki téged igazán szeret. :)

Esetleg próbálj úgy ismerkedni, hogy első pár randin ne derüljön ki rólad semmi materialista tényező, próbáljatok egymás személyiségére koncentrálni inkább. Ha pár randi után is úgy látod, hogy érdekled a lányt, akkor nyugodtan belevághatsz vele egy komolyan kapcsolatba is akár, hisz tudni fogod, nem azért van veled, mert a pénzed szereti:) Ez már csak finom hab lesz a lánynak a tortán:)

2011. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát tőlem előbb utóbb mindegyik expasim megkérdezte, hogy mégis mit szeretek benne, mi fogott meg. Erre a kérdésre még soha nem tudtam válaszolni, mert ha tényleg szeretsz vaakit és nem csak az aktuális éjszakára szedted fel, akkor az a személy teljes egészében fog meg. Sokat gondolkodtam ezen, de mindig úgy tűnik, hogy nem lehet egyes dolgokat csak kiemelni és leválasztani.

Ha pl azt mondom, hogy azért, mert külsőre tetszett, ez is igaz, de nem lennék vele sokáig, ha nem olyan lenne a személyisége.

Anyagiak miatt se voltam egy pasival se, de nyilván ha valaki hajléktalan lenne, vagy nem is törekedne arra, hogy valami egzisztenciát építsen ki (pl huszonéves, nem jár egyetemre de nem is dolgozik és a szüleivel tartatja el magát), akkor nyilván nem lennék vele.

És a rossz tulajdonságokkal is így vagyok, hogy oké, hogy mnjuk zavar egy-két dolog egy srácban, de ha belegndolok milyen lenne azok nélkül... Már nem ugyanaz az ember lenne...

Szóval sztem ha nem túl felszínes a kapcsolatotok és van egy közös érdeklődési körötök, tudtok miről beszélgetni, úgy érzed, hogy összeilletek, akkor örülj, hogy együtt vagytok, felesleges azon agyalni, hogy mi lehet az az egy-két ok, mert nincs ilyen...

2011. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kort/nemet írnátok?
2011. jan. 1. 14:36
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 26/N
2011. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!