Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell helyesen felépíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell helyesen felépíteni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
egészen az elejétől (1.randi) ha kérhetném az elemzést :) nagyon megköszönöm
2011. jan. 1. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt ne is várj recepteket. Egyrészt harc van. :) Ha nekem lenne egy jó csajozós stratégiám, úgyse mondanám el. Hogy miért? Azért, mert ha ez "közkézre" kerülne, már nem lenne olyan jó, mert lehet a saját eszközömmel orozná el előlem egy másik srác a nőmet. Másrészt, kár, hogy nincs ilyen jól bevált stratégiám, ezért sokan nem is vesznek komolyan. Harmadrészt, abszolút jó módszer, ami 100%-ban működik szerintem nincs. Esetleg olyan, ami sokszor.

De, hogy valami értelemeset is írjak, valahogy így kellene működnie a dolognak: Találkozgatsz a lánnyal. Sokat beszélgettek mindenféléről, amiről emberek beszélgetni szoktak. Aztán mindig lépni egyet előre, amennyit a lány enged. Puszi, kézfogás, csók... Ha bejössz nála, akkor úgyis alakulni fognak a dolgok. Ha úgy érzed bakiztál: valamiért kerül, vagy nem enged közelebb, azt is megbeszélni vele, hogy neked ő nagyon tetszik, és szeretnél komolyan viszonyulni hozzá. Nagyjából ennyi.

27f

2011. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 biohazardxxx ***** válasza:

1. Az első randin is máskór is sokat beszélgessetek és legyen testi (Kéz simogatás...) kontaktus. ismerjétek meg egymást. CSók az meg kialakul mikor lesz, 1-2-3 randin... Azt csak ti tudjátok. Romantika, humorizálás mehet.....


2. Mikor hazaviszed hozzád bemutatni vagy saját lakásba, akkor aznap vagy más alkalommal este ne akard megdugni, elöször csak ottalvás simogatás, csók, de akkor is végig lehet beszégetni egy estét filmnézés vag valami szorakozás után... Fő a meghitt bizalmas hangulat.


3. mikor elösszőr szeretkeztek vagy petting vagy valami, akkor utána egyből lekell fikszálni hogy öszinték legyetek egymáshoz!!!! Az nagyon fontos hogy a későbbiekben ne legyen gond. Lényeg hogy élvezzétek egymás testét és személyiségét.


4. Ha eljutottatok arra a szintre hogy bíztok egymásban és szeretitek egymást, akkor ezt ápolni kell. nem szabad hagyni hogy ellaposodjon a kapcsolat. Kikell kapcsolodni közös vagy külön programokat csinálni. Soha ne legyetek szégyenlősek egymás előtt és fogadjátok el egymás hibáit.

Itt majd rutinosabbak lesztek egymással majd, nem kell majd mondjuk szégyelni ha kiszalad egy kis puki vagy a lánynak nagydolga van nálatok a wc-én...... Tudom gyerekes, de ezt sokan szégyenlik, bár nem értem miért mikor ez természetes dolog.... lényeg az hogy természetesek legyetek egymással és ne játszátok meg magatokat... mert a szög ugy is kibújik a zsákból. "mi egy év után mertük ezeket elengedni..."


5. A legfontosabb hogy mindig érezze hogy rád számithat, te vagy a lelki társa, és melletted biztonságban érzi magát. Légy vele őszinte, kedves, türelmes megértő, HŰSÉGES és szeresd amennyire csak tudod. Ne kiabálj és ne bántsd meg!


6. Erre a szintre nem jutottam még el, de itt gondolom már házasság és gyerek lehet már... :)


Ez egy jó kapcsolat titka és lépései. Ennyit tudok segíteni neked. Ha ezeket betartod akkor szép kapcsolat elé nézel. Ha ezt meglátja benned a lány akkor máskép áll hozzád. :)


Sajnos én ezt saját káromon tanultam meg és sajátítottam el. Én a 4. 5. pontban hibáztam. Ellaposodot a kapcsolatunk és nem figyeltem oda rá és kiirtottam a szerelmet a szívéből és mást keresett a boldogság reményében. Most harcolok érte hogy visszahódítsam. NE KÖVESD EL EZEKET A HIBÁKAT. Sok szerencsét nektek.


23F

2011. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek, bár nőnemű vagyok, vettem az adást és köszi még egyszer, sokat segítettetek :)
2011. jan. 1. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:

:D Ja tipikus férfigondolkodás, hogy csak mi vagyunk a világon. :) Bocsánat érte. Néha bele se gondolunk, hogy egy nőnek is kell tennie egy kapcsolat érdekében. De itt sincs kitapasztalt módszer. Mi saját szemszögünkből úgy látjuk, hogy egy nőnek könnyebb. Ha valaki tetszik, csak annyit kell csinálni, hogy fogadni a közeledését.

Első találkozáskor úgyis bemutatkoztok. Ha csak röviden tudtok beszélgetni, vagy épp ellenkezőleg és egy kicsit sok lenne elsőre, akkor mondani, hogy szívesen folytatnád máskor a beszélgetést, jól érezted magad, és szépen lassan elköszönni. Nem kell szégyenlősködni, mert akkor csak balf.szkodás lesz. Arcra puszi, amit te is kezdeményezhetsz, ha látod, hogy zavarban van. Ja és elérhetőséget adjál neki, mert anélkül nem fog menni a további ismerkedés. Legjobb a telefonszám. Jó nincs kicsukva senkinél, hogy nem szatír -e, vagy nem fog hajnali 3-kor felhívni. De normális ember nem él vissza ilyennel, azt meg te látod rajta, hogy milyen.

Olyan legfeljebb 4-5 napon belül úgyis hívni fog, hogy következő találkozót megbeszéljétek. (Ha 2 hétig nem hív, akkor lehet nyomulni, hogy: Mi történt? Ha érzed, hogy szórakozik veled, akkor meg hagyni a fenébe.) A köv. talit persze nem célszerű jövő karácsonyra halasztani, hanem mondjuk egy héten belülre, akár már aznapra is. Megérezzük, ha szándékosan halasztod. Csak azért nem éri meg, hogy nehogy könnyű nőnek gondoljunk, mert csappan a lelkesedésünk. Meg aztán bármikor mondhatod, hogy gyors az iram. Sőt azáltal, hogy találkozol valakivel nem kötelezed el magad semmiben. Az a célja, hogy kölcsönösen megismerjük a másikat. Aztán 2-3 randiból már összeáll a kép, hogy akartok -e egymástól valamit.

A pasi úgyis próbálkozni fog, hogy megfogja a kezed, vagy átöleljen, vagy megcsókoljon. Aztán szépen felépül a kapcsolat. Tényleg ez az egymás előtti szégyenlősködés és titkolózás talán a legnagyobb akadály. Szokta is lagziba kérdezni vőfély, hogy mer -e már fingani a menyasszony. Mert ha nem, akkor el se vedd, mert nem őszinte. :) Itt nem az, hogy az orra alá, napi hússzor, csak merjen elmenni szüleim házába a wc-re, mert úgyse vele fognak foglalkozni. Vagy ha szomjas, kérjen egy kólát, vagy teát anyámtól, viselkedjen otthonosan. És ilyen dolgok.

Fontos az őszinteségen/közvetlenségen kívül a szex is egy kapcsolatban. Napi többször is lehet csinálni. Te is kezdeményezhetsz. Hidd el a pasi nem fogja bánni, és erősíti a kapcsolatot. Meg a kaja. Egy vicc szerint: ha látsz egy pasit, akinek nincs erekciója, csinálj neki gyorsan egy szendvicset. :D

Valamint a második kommentelő szerinti közös programok. Itt lehet étterem, mozi, kirándulás, múzeum, kávézó, vagy csak séta, könyvesbolt, kirándulások, nagy-bevásárlás, vagy akár bulik. És megannyi lehetőség, amit igényelsz, vagy egyedül is csinálnád, de közösen még jobb. Vond bele a párod az életedbe. Találjatok ki programokat, közös időtöltéseket. Minden héten mozduljatok ki legalább egyszer közösen. Ha csak a parkba mentek egy fél órás sétára, az is jó. Így nem fog ellaposodni a kapcsolatotok.

27f (első hozzászóló)

2011. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :) kedves vagy
2011. jan. 1. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!