Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell felépíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell felépíteni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mondjuk kezdjük a nulláról,mert eddig elég illogikusan csináltam mindent,össze-vissza,amit csak abban a pillanatban jónak ítéltem.Osztálytársamról van szó,tehát elég sokat vagyok a közelében.Úgy kéne csinálnom,hogy ne úgy tűnjön mintha én lányként néznék rá . Most úgy vagyunk mint a haverok,tehát együtt hülyéskedünk a többiekkel. hogyan tudnék tovább lépni a következő szintre? Tehát valami nem direkt megoldás kéne...


15/f


2010. ápr. 26. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit többet foglalkozol vele mint másokkal => ettől barátok lesztek jó esetben.

Aztán erről a szintről már könnyű tovább lépni, elhívod ugyanis randira.

De egyébként elég furán gondolkodsz. Ugyanis ha már barátok lesztek, akkor talán azért nem akar tőled többet, hogy ne tegyétek tönkre a barátságotokat stb.

2010. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos sok lánynál előfordul, hogy ha barátok vagytok, csak akkor nem akar továbblépni, vagy megpróbálni, hogy múködik e, mert az a barátság rovására mehet, de ez szerintem hülyeség, de mégis így van.

Én több mint 2 évet voltam egy lánnyal, miután szétmentünk, azóta barátok vagyunk.<---de ez felfogás kérdése, mindkét fél részéről.

Ha akarod a lányt, akkor szerintem a barárátság lépcsőfokát hagyd ki, várd ki a megfelelő pillanatot és lépj, mond el neki, hogy neked Ő többet jelent...

2010. ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1részt... 15 évesen még ne akarj "kapcsolatot" építeni, elég ha csak csajozol... építeni ráérsz 20-30 évesen.


2részt... örök tanács és legjobb: add mindig önmagad!

2010. ápr. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is a beton alap kell, aztán jöhetnek a téglák, és utána a tető a legvégére xD

Remélem segítettem! ;)

2010. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!