Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Először is boldog újévet szeretnék kívánni mindenkinek! :)



Nemrég hívott fel a barátom.. (már ideje volt mivelhogy úgy volt megbeszélve hogy a szilvesztert együtt töltsük és majd felhív szerdán hogy hogy lesz..abból a szerdai napból 2011 lett.. :S) Elmondta hogy miért nem tudott hívni.. azt mondta hogy nem volt otthon és telefont sem tudott kérni.. msnen pedig ezért nem tudott fennt lenni. De ez még semmi egy buliból hívott fel.. (úgy volt megbeszélve hogy ő tart bulit és hogy majd megyek énis de azt mondta most hogy nem jött össze neki... és most egy másik buliba van amit nem ő tart)elmondta hogy ne haragudjak rá és hogy nagyon szeret.. meg szerelmes is.. meg hogy költözzek hozzá.. mondtam neki: te részeg vagy?tudod mit beszélsz egyáltalán?

azt mondta tényleg van benne alkohol de ezt most komolyan mondja.. meg hogyha nem szeretne nem hívott volna fel most sem.. de csak most tudott telefonálni.

megkérdezte egy nagycsomószor hogy én szeretem e őt..

mondtam neki hogy nekem ez így nagyon nem jó hogy mostanában lese szar... azt mondta most már komolyabb lesz tényleg..és hogy nagyon hiányzok már neki. De én már nem tudom mit higgyek =/ az eszem azt diktálja hogy az lenne a legjobb ha szakítanék de a szivem.. :S


2011. jan. 1. 03:01
 1/4 A kérdező kommentje:
meg most is kitudja mit csinál abban a buliban.. azt mondta bízzak benne mert neki ez nagyon rossz.. :S
2011. jan. 1. 03:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kijózanodott, üljetek le, és beszéljétek meg, hogy mi volt ez. Most dühös vagy, így nem lehet jó döntést hozni. Nyugodj le, ő józanodjon ki, és beszéljétek meg, mi történt. Kérj pár nap gondolkodási időt, azalatt dönts.
2011. jan. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Mióta jártok?
2011. jan. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én 16 ő 18..

2 hónapja

2011. jan. 1. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!