Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek/tegyek, vagy hogy, mulhatna el?

Figyelt kérdés
Van egy lány, hivjuk x-nek...Xel a nyáron ismerkedtem meg és 3 hónapig együtt voltunk.Kidobott,azért mert hazudtam neki azzal illetően hogy füvezek-e...utána napokig nem aludtam nem ettem,és mig addig csak buliba szoktam mindenap téptem."hónapig volt ez,majd itthon lebuktam ezzel a dologgal,és most 2 hete tiszta vagyok,de végig tartottam X-el a kapcsolatot,midnig mondta hogy mennyire szeret,illetve ha találkoztunk ölelgetett.Nem rég a születésnapján feljött,és elég jól elbezsélgettünk,de nekem nem multak el az érzéseim,és x is mondta hogy erősebbek velem kapcsolatba mint voltak.De eddigre már egy uj kapcsolatba volt/van...Én pedig ugyan ugy szeretem,és nemtudom hogy mit tehetek,tegyek.
2010. dec. 31. 16:15
 1/4 Moszuke ***** válasza:

szívj el egy spanglit a szerelmi bánatra szerintem.

és X meg egy ribi.. téged szeret és mással van?.... szééééééééép.

2010. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán inkább az új kapcsolatának kéne elmúlni a nem? Amúgy passz, de ne úgy, hogy füvezel...
2010. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
te tetves liberális kis g*ci... remélem beledöglesz a bánatba:)
2011. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress olyan lányt, aki szintén füvezik. Egy kívülálló sosem fogja elfogadni (X-re gondolok), még akkor sem, ha azt mondja, hogy "oké, csináld felőlem!" Mindig ott lesz benne a tüske, hidd el nekem. Én lány vagyok, és nagyon nem vagyok rá büszke, de én fordított helyzetben voltam (srác dobott, mert füvesekkel lógtam és én is csináltam). Azóta tiszta vagyok, és fújok a füves kollégákra, mint a mérges macska. Mert ezerszer jobb így az élet, tisztán (több, mint egy éve). És 10 hónapja boldog vagyok egy másik sráccal :)

21/L

2011. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!