Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szoltok/szolnatok hozza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoltok/szolnatok hozza, ha a parotok (F/L) melletek szellent?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Énbunkóságnak tartanám, és megkérném, hogy az én jelenlétemben ezt hanyagolja! Szerintem, ha én tudom türtőztetni magam akkor ő is. Mellesleg randi előtt nem kell bablevest enni! :)
2010. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlenül kicsusszan, figyelmen kívül hagyom, előfordul. Ha szándékosan csinálja, figyelmeztetésem ellenére is, akkor elgondolkozom ezen a kapcsolaton. Volt már ilyen ocsmány fingós hapsim, aki direkt ezzel szórakozott, sőt még a hülye haverját is odahívta, együtt recsegtettek. (Nem tizenéves fiúkról van szó, hanem huszonéves doktoranduszhallgatókról.)
2010. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Természetes dolog, minden élőlény szellent. Nincs ezzel semmi baj, ha az ember kultúráltan csinálja.

1. Nem illik észre venni, de ha már észre vetted nem feltétlenül kell neveletlen kamasz módjára röhörészni rajta

2. Azért nem illik direkt hangosan, jó nagyot szellenteni és efelett még diadalt ugrálni.

2010. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Rácsapnék a seggére:D

20f

2010. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat elején semmiképp nem jó bemutatkozás, ha odafingunk a másik orra alá. Ha a pasi poén szinten űz ebből versenyt, az szánalmas. A párommal mi 2 éve vagyunk együtt és ha néha 1-2 galamb elröppen abban nincs semmi. :) Megvan a kellő intimitás. Nevetünk egyet és megy tovább az élet. Csak senki ne csináljon belőle rendszert és megalázó módon ne a párja arcába eregesse. Kulturáltan belefér.

20L

2010. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Második hozzászóló türténete nagyon tetszett. :) Öregem, ez kemény. :D
2010. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

15:29-es vagyok. Hajaj, ez még mind semmi... nagyon durva dolgokat műveltek ők ketten... :D


Amúgy annak örülök, hogy nagyjából azon a véleményem vannak az emberek, hogy tahóság direkt odafingani.


Jut eszembe, van egy barátnőm, szegénynek meg az első randin fingott be a pasi! Nem is egyszer. Hát nem is lett semmi a dologból. :D

2010. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha véletlenül előfordul, azzal nincsen gond. De ha valaki egyáltalán nem figyelne oda erre, és mindig, amikor rájön elereszti, vagy direkt poénkodik vele, az gáz.

Nyilvánvaló, hogyha együtt élsz valakivel, akkor elkerülhetetlen, hogy időnként megtörténik.

2010. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
egem nem zavar ha a pasim pukkant! fiu ha akarja ,csinalja...o ugy viselkedik mitha nem fingott volna,igy en mintha megsem hallottam volna.:) engem a 2 ev alatt egyszer hallott pukizni:) amikor megvoltam fazva es tusszentenem kellett,egyutt csuszott ki,csak ami a popombol az hangosabban:)))) lattam nem akart nevetni,de nehez volt kibirnija...azt kerdezte tolem , hogy en is szoktam?(persze viccbol):)
2010. dec. 31. 16:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én mellem nem szokott szellenteni... :S

27N

2010. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!