Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el? Valaki segít?

Figyelt kérdés
Idén vagyok elsős a gimiben, és nálunk is van gólyaszivatás. Velemis megtörtént egy s más de semmi durva. Azokban a hetekben jöttem össze egy 10-es sráccal, boldogok voltunk, nagyon megszerettem. DE: egy hete kibökte, hogy a mi járásunk nem más volt mint egy szivatás!!! Teljesen összeomlottam, én tényleg érzek iránta valamit. Mi tehetnék? 15L
2010. dec. 31. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
G.ci állat. :S Erre nem lehet mit mondani. Rúgd tökön. VAgy még jobb! Orális kényeztetés közben véletlenül harapd le a heréit.
2010. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bárcsak megtudnám tenni, de én szeretem őt:'(
2010. dec. 31. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Úristem..ez mekkora egy szemét tetü lehet b.zdmeg.....Jézusom..... szerintem jól add neki vissza..gyorsan jöjj össze valakivel..szerintem..megfogja bánni a tetü...pff de egy fa.szkalap...úristen
2010. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

és igy kb egy 4 hónapon keresztül szivtott?:O

pff-.-" felkéne akasztani az ilyet.

2010. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja, 4 hónapot pazaroltam rá...
2010. dec. 31. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Tényleg. Nagyon nehéz lesz az elején az biztos, de az ilyen nem érdemel meg rendes lányt. :)
2010. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rugdosd le a t*keit, ez a minimum!
2010. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 biohazardxxx ***** válasza:
egyet értek velük... de elötte hivd el hozzátok, bujjatok ágyba és mikor puncit adnál neki, megmondod hogy csak szivattalk és takarodj a házamból...
2010. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!