Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok felszabadult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok felszabadult lenni vele?

Figyelt kérdés
Öt hete járok egy sráccal. Volt már előtte egy pár barátom, de ennyire még nem szerettem senkit, viszont valamiért ha találkozunk, sose tudok igazán felszabadultan viselkedni. Tudom, hogy hülyeség, de mindig olyanok járnak az eszemben, hogy vajon mit fog szólni, ha most megölelem, vagy megfogom a kezét, meg hogy mit gondolhat rólam, nem tart-e bénának, meg ilyesmi. Az előző barátaimmal is ilyen voltam, és nem tudom, mitől van ez.
2009. jan. 26. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert túlságossan megakarsz felelni.Iktass be egy kis önbizalom tréninget;)
2009. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

önbizalomhiány

túlságosan adsz mások véleményére

nem mered elvállalni az érzelmeid okozta megnyilvánulásokat

de nincs semmi probléma, hékáás, csak picit szégyenlős vagy

és fiatal, 5 hét alatt senki sem úgy van még a párjával mint 5 év házasság után

szereted és ő is, akkor minden helyén van, idővel megnyílsz

nem kötelező de megemlítheted neki, bár szerintem nem fontos

2009. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá:) mutasd ki nyugodtan amit érzel. Ha ez mégsem megy, akkor szerintem tényleg megemlítheted hobokásan hogy egy kicsit izgulsz miatta mert szereted. Ez ezer bókkal felér, de nem muszáj mert késöbb tényleg jobban összeszoktok úgyis.
2009. jan. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
elöttem szólónak totál igaz van, említsd meg neki aranyosan, örülni fog neki lehet h ö is így van ezzel, én örülnék ha ilyet mondana a barátnőm a 1 hónap után :)
2009. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!