Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan felejthetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan felejthetném el könnyedén?

Figyelt kérdés

van egy csaj, elég jól el voltunk meg minden, de egy idő után összekaptunk gyakorlatilag a semmin és jobbnak láttuk ha befejezzük egymással.

Az elején úgy tűnt hogy elég hamar túlléptem rajta, de az utóbbi pár napban ráébredtem hogy azért vagyok mostanában sz@rul mert még szeretem. Valami azt súgja hogy ő is érez valamit, meg úgy is tűnik.

Ha az eszemre hallgatok akkor már nem akarok tőle semmit, ha a szívemre akkor talán igen. Én az eszemre hallgatok, szóval semmit nem akarok tőle. Hogyan tudnám elfelejteni könnyedén?


2010. dec. 31. 08:47
 1/3 A kérdező kommentje:

kellett majd 3hónap míg rájöttem hogy azért vagyok sz@rul mert még szeretem és még nem léptem rajta túl :S és más csajra mégcsak rá se tudtam nézni :S

de akkor sem akarok tőle semmit, mit tegyek?

2010. dec. 31. 09:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Szivi mit sírsz itt! Így a legkönnyebb valakin túllenni... Ha nem akarsz már tőle semmit, akkor nem mindegy? Menj bulizni szilveszterkor és szedj össze valami helyes lányt. Ki tudja mit hoz az újév :) Az exedet meg felejtsd el. Ha így írtál róla, akkor már szerintem nincs miről beszélni. BUÉK!
2010. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sosem árt,ha mégegyszer beszélsz vele.
2010. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!