Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a terv bejöhet? ;)

Figyelt kérdés

asszem beleszerettem az egyik nagyon jo haveromba ..

és vmelyik nap elmondtam neki és azt mondta h neki is bejövök de nem akar semmit mert egy csapatba , társaságba vagyunk és ha összevesznénk menne a balhé. és mivel nagyon össze szeretnék vele jönni így azt terveltem ki h kiszállok a csapatból. ( nem jelentem ki csak ha összejövünk h mennyünk vmerre én sose megyk és így eltávolodok tölük ) .. a fiút meg ugyis látni fogom szinte mindennap mert egy suliba járunk meg msn-en beszélünk. és talán ugy bármi lehet..nem? . ez hülyeség ? :)

15év.


2010. dec. 31. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:
persze ha a barátaid elvesztésére mész-.-' de te bajod főleg ha utána pofáraesel és se pasi se "csapat"
2010. dec. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Talán ha meggyőznéd arról ,hogy nem fogtok összeveszni, akkor nem is aggódna ez miatt:)
2010. dec. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen hülyeség, nagyon nagy hülyeség..

1. Mert mi van ha a pasi csak azért mondta ezt neked, mert azt gondolta ez jó kifogás? (Ha nem értenéd.. arra gondolok, hogy egyáltalán nem akar semmit tőled, mert nem is tetszel neki és ez pont jó duma arra, hogy lekoptasson, de ne bántson meg vele).

2. A barátságok általában, ha nem is örökre szólnak, de tovább szoktak tartani, mint az ilyen tini szerelmek és a barátaidra mindig számíthatsz, ezt ne felejtsd el.

3. Tegyük fel, hogy tetszel a srácnak és te kiszállsz a csapatból. Szerinted mit fog gondolni rólad? Azt, hogy most ő neked a legfontosabb ezért felrúgsz mindent, de mi van akkor ha összejöttök.. őt is ilyen könnyen elhagyod, mert hirtelen "olyanod" lesz..

4. Szerinted, hogy esne ez a barátaidnak?

5. Ha nem jön össze a pasi akkor nem lesznek barátaid és újakat is nehezen találnál, mert mindenkinek meg lesz a véleménye rólad.

De ahogy érzed, nem muszáj itt ránk hallgatni, de azért gondolt át amiket írtam. 19/L

2010. dec. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az előttem szólót tudom idézni, egy barátságot nem szabad megkockáztatni, főleg akkor ha fiú és lány között alakul ki ez. Tudod ez egy ritka szép dolog az életben, mert lehet nem vagytok egymásé, de legbelül azért éreztek többet egymás iránt, és ez önmagában nagyon szép, és tovább kitarthat, akár örökre is. Tudod miért? Mert a barátság általában szükséghelyzetekben mutatja meg önmagát, nem állandó mint a szerelem, így nem fenyeget vele az a veszély sem, mint a szerelemben az, hogy a puszta együttlétben kihűl...
2010. dec. 31. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

:) Nagyon szeretheted a baráti társaságod, ha egyetlen pasi miatt képes vagy elszakadni tőlük.

Amúgy az nem jut eszedbe, hogy ő is közöttük van? És ha hanyagolnád őket, akkor őt is hanyagolnád, ergo ő is ugyanolyan bunkónak tartana majd téged, mint a többiek?

Ráadásul hülye lenne majd olyan csajjal összejönni, aki sz*rban van a barátaival.

Szóval igen, hülye terv.

2011. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a barátaidról lemondanál egy srác miatt? és ha ő elhagy pár hónap után akkor meg ott leszel társaság, barátok nélkül.

énis benne vagyok egy ilyen nagyon összeszokott és jó társaságba. fiúk, lányok vegyesen. és egy haverom meg egy bnőm pár év barátság után szerettek egymásba. srác először félt összejönni vele hasonló okok miatt. de aztán meggyőztük őt hogy kezdeményezzen és azóta is együtt vannak, lassan egy éve. volt, hogy összevesztek, de ez miatt miért oszlott volna fel a társaság? vagy nem is értem mire gondolsz:D ketten megbeszélték, és senki nem avatkozott bele túlságosan, nem szakadt 2 pártra a társaság. de ehhez kell egyfajta érettség szerintem.:)

2011. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
; )
2011. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez egy gyenge kifogás volt a srác részéről, ne haragudj :S
2011. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aztán arra nem gondoltál, hogy a "haverod" talán nem akar kiszakadni abból a társaságból sőt ha összejönnétek még akkor is velük járnátok el, úgyhogy ez a terv eleve halott?

Gondolkodj Drága!

2011. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!