Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van alapja a félelmemnek? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van alapja a félelmemnek? :O

Figyelt kérdés
Körülnéztem, és nem találtam erre a kérdésemre választ. 18 éves lány vagyok, 175 cm. 95 kiló. Túlsúúlyos. Van egy párkapcsolatom, két hónapja járok a fiúval, szeretem. Nem tudom, ő viszont szeret-e. Az volna a kérdésem, hogy kívánhat-e engem, vagy nem? mármint a testalkatomból kifolyólag, mert mindnenhol nagy vagyok, de a mellem kicsi. Szóval szerintetek szerethet? Még nem utalt rá, nem is mondta. Félek. Van alapja a félelmemnek?
2010. dec. 30. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy szerethet. 175 cm-hez ha arányos vagy nem olyan sok ez a súly, láttam én már 120 kg-os arányos nőt is, szóval nem ezen múlik. Mégis miért lenne veled, ha nem kívánna és nem szeretne?
2010. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha az a fiú belement a párkapcsolatba, és két hónapja! tart, akkor biztos hogy beléd tetszel neki, és beléd is szerethet, vagy már lehet hogy szeret is. Én a helyedben nem aggódnék. Az a lényeg hogy szeresd a tested, és ő ezt lássa rajtad, és akkor ő is szeretni fogja. :)
2010. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kinézettől függ..

Én is kb ezekkel az adatokkal vagyok, minden ruhából xl,a féltékenység elkap,ha a párom egy vékony csajjal beszél,de 1 éve velem van!

Nyugi,ha szeret,akkor így szeret!

2010. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%

Ha már 2 hónapja veled van, akkor biztosan szeret:)

Nem viccből jött össze veled:)

2010. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy szeret!!! sok ferfi szereti az olyan noket akin van valamit fogni.
2011. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt neked érezni kell, különben is ha nem találna vonzónak

nem járna veled. Vannak olyan férfiak akik az ilyen típusú

nőket szeretik.

2011. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a kövérség a lényeg, bár én lány vagyok, és nem tudok pasi fejjel nézni. : )


Ne törődj azzal mások mit mondanak rólad, az a lényeg, hogy te mit mondasz magadról. El kell fogadnod magadat és boldognak kell lenned, legyen ez a célod!


Szerintem a fiú biztos szeret, és abban is majdnem biztos vagyok - mivel nem ismerlek se téged, se őt - hogy elfogad olyannak, amilyen vagy, ha szeret.


További sok szép hónapot!

2011. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!