Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem árt a párkapcsolatnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem árt a párkapcsolatnak, ha nagyon hamar összeköltözünk?

Figyelt kérdés
Én a párommal kb. 2 hét után költöztem össze. Szeretjük egymást és eddig minden rendben, megértjük egymást. Lehetséges, hogy előbb "meg fogjuk unni egymást"?
2009. jan. 26. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem megunni, hanem megismerni. Mindössze hamarabb kiderül, mennyire illetek össze. Akár jól is elsülhet.
2009. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
8 hónapja lakunk együtt, azóta nem feküdtünk le egymás nélkül. Nagyon jól működik a dolog és teljesen megismertem, jövőre szeretnénk összeházasodni, de nem fogunk előbb eltávolodni egymástól?
2009. jan. 26. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

hát... én nemtudom, de sztem 2 hét azért kicsit korai:S

L/17


Lullaby

2009. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A korai válásoknak nem a ráunás az oka, hanem azt hiszik a felek, hogy a házasság után már nem kell dolgozni a kapcsolaton...pedig csak akkor jön a neheze.

A házasságért néha harcolni kell, és mindent meg kell tenni érte, ebből nem lehet csak úgy kiszállni, mint egy kapcsolatból.

Küzdj meg a szerelméért minden nap, sose menjetek úgy ágyba, hogy nem békültetek ki, és sose legyetek haragosak egy napnál tovább.

2009. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ha már 8 hónapig remek volt, az jó dolog, de még ez is a kezdeti lelkesedés hozadéka

de ha már házasság is lesz, akkor azért komolyan veszitek szerintem, és ti is tudjátok hogy semmi sincs magától, tényleg fenn kell tartani a kapcsolatot

2009. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi még soha nem veszekedtünk.... Lehet, hogy direkt csinálja, de mindenben egyezik a véleményünk :D és mindent megtenne érte, hogy örökre az övé legyek. És még takarít is! Ha csak megjátszaná magát az már kiderült volna nem?
2009. jan. 26. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát igen...8 hónap nem kevés idő...Addig színészkedni nehéz.

Nekem 5 hónapi színészkedéshez volt már szerencsém, igaz nem együttélésben, hanem távkapcsolatban :(

De úgy, hogy nap mint nap együtt vagytok, szerintem nehezen kivitelezhető.

2009. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen rendben van hogy 2 hét után összecuccoltatok.. :) mi 1 hét után megtettük, és azóta is, immár 5 éve boldogan élünk. =))
2009. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha 8 honap alatt nem volt gond, akkor valszinuleg minden rendben leszz. Attol fuggetlenul, hogy menni ido mulva butoroztatok ossze, par ev mulva mindenkepp unalmasabb lesz, probald mar most kisse erdekesse tenni az eleteteteket, ne csak otthon uljetek mindig, nalunk egy ido utan azt vesszuk eszre hogy csak otthon ulunk.
2009. jan. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a párommal már azelőtt együtt laktunk hogy összejöttünk volna :D Ugyanis pont abba az albérletbe költöztem, ahol ő lakott. Aztán utána ugy adódott hogy onnan is már közösen költöztünk tovább. Én nem bántam meg, megismertük egymást már legalább a legelején, tudjuk mire számitsunk a másiktól, nem később jönnek majd ki az ellentétek. És nagyon jól megvagyunk, nem tudnám elképzelni hogy ne éljek együtt vele. És ezzel ő is így van :D Szóval nálunk abszolút jól sült el a dolog
2009. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!