Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? SZeretem a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SZeretem a barátnőm, de ő nem úgy áll hozzá a dolgokhoz, amikor vele vagyok nem érzem hogy szeretne.

Figyelt kérdés

végülis jól megvagyunk, nem veszekszünk.. csak amikor vele vagyok nem érzem hogy szeretne:Sölelgetem ő meg átsem ölel..magától még csókot se nagyon ad csak amikor meglát és talizunk. Csak ott állunk én probálok kitalálni minden hülyeséget hogy ne legyen az a kínos csend.. és ő maximum egy mondattal lerendezi és csak áll tovább :\\\\ ezzel nemis lenne olyan nagy probléma mert néha meg tök beszédes.. de ha a haverjaimmal megyek oda hozzá akkor tök beindul..olyan mintha az egyik bejönne neki..őt nézi mindig meg kérdezget tőle, bármit mond ő elkezd rajta nevetni.. de közbe azt mondja hogy engem szeret.. ezt már elég nehezen bírom:S miért jár velem ha nem akar velem lenni vagy ha más jön be neki? Nem merem megkérdezni tőle mert 100% hogy aztmondaná hogy hülyeséget beszélek:S


F/16


2009. jan. 26. 17:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ezen már énis gondolkoztam, hogy milenne ha nem mennék oda hozzá.. max egy idő után irna egy smst vagy msnen írna rám:\ de feltétlenül kipróbálom.
2009. jan. 26. 18:14
 12/20 A kérdező kommentje:
énis gondoltam már arra, hogy mi lenne ha nem mennék oda hozzá.. szerintem írna egy sms-t vagy rámírna msnen..:\ de feltétlen kipróbálom..
2009. jan. 26. 18:16
 13/20 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy és a barátnőd mennyi?
2009. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

elözö 2x ment el:S nem vettem észre


én 16 lettem most januárba, ő márciusba lesz 17.

2009. jan. 26. 18:18
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha arról van szó, hogy ilyen típus, akkor egyszerű:

nem vagytok egymáshoz valók! Minek gyűrni egy olyan kapcsolatot, amiben az egyik fél nem érzi jól magát??

Áhh.. felesleges! Csak raboljátok egymás idejét..

Igen, azért irogat sms-eket, mert lehet érzi, hogy sejtesz valamit, és úgy gondolja, hogy ezzel majd elaltatja a gyanakvást benned! De ne hagyd magad!!

Én sem buzdítalak szakításra, de ilyen kapcsolatnak semmi értelme!! Gondold el: elvesztegetett idő!!

Ne haragudj, ha keményen fogalmazok, csak sokat tapasztaltam már!


Üdv: Haven 23/L

2009. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem a korod,mert én is ilyen cipőben járok(láy vagyok),én 22, ő 29.Szóval nem tapasztalat kérdése,10 évvel idősbbek is viselkednek így!Tegyél fel mindent egy lapra!Ne keresd, légy elfoglalt!!!Hátha ráeszmél,hogy nem csak ő van neked a világon és akkor majd ő megy utánad!hameg nem akkor nem érdemel meg ilyen jószívű fiút aki így szereti! :-)
2009. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
:) de amikor meglátom msnen és rámír nembírok nem visszaírni:S meg ha suliba is meglátom nemfogok elmenni mellette :S
2009. jan. 26. 20:24
 18/20 anonim ***** válasza:

ne lépj be msn-re menny cod-ozni vagy nemtom

suli az rázós

ne menny suliba xD mást nemtok

2009. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az, hogy megvagytok, de nem történik semmi kölcsönös a "kapcsolatban", az nem kapcsolat... csak úgy "van".


Próbáld meghódítani újra a lányt, kedveskedni neki, és ha nem viszonoz semmit, nem reagál rendesen (akár negatív, akár pozitív), akkor azt megette a fene.

Ezt csak azért mondom, mert sokan, főleg a tizenévesek, azt se tudják, mit jelent a "szeretlek" szó.

2009. jan. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia nem lehetséges az hogy esetleg éppen az ölelgetes,puszilkodásból közöttetek problema?vagy esetleg ugy néztél rá ha megakart csókolni és már nem nagyon mer minthogy ugy nézz rá ujra? Nem tudom milyen személyiség de okozhatott benne ott valamit?én nemtudhatom csak amit itt leirtál enis ebben vagyok Nyilván ha veled van szeret,imád talán még az életénél is jobban... ne feltételezz szerintem rola rosszat lehet hogy éppen azért nézi a baratod mert rá is féltékeny?kitudja... :))))) probald szerintem megbeszélni a dolgokat szerintem megtudjatok :)
2019. nov. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!