Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? SZeretem a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SZeretem a barátnőm, de ő nem úgy áll hozzá a dolgokhoz, amikor vele vagyok nem érzem hogy szeretne.

Figyelt kérdés

végülis jól megvagyunk, nem veszekszünk.. csak amikor vele vagyok nem érzem hogy szeretne:Sölelgetem ő meg átsem ölel..magától még csókot se nagyon ad csak amikor meglát és talizunk. Csak ott állunk én probálok kitalálni minden hülyeséget hogy ne legyen az a kínos csend.. és ő maximum egy mondattal lerendezi és csak áll tovább :\\\\ ezzel nemis lenne olyan nagy probléma mert néha meg tök beszédes.. de ha a haverjaimmal megyek oda hozzá akkor tök beindul..olyan mintha az egyik bejönne neki..őt nézi mindig meg kérdezget tőle, bármit mond ő elkezd rajta nevetni.. de közbe azt mondja hogy engem szeret.. ezt már elég nehezen bírom:S miért jár velem ha nem akar velem lenni vagy ha más jön be neki? Nem merem megkérdezni tőle mert 100% hogy aztmondaná hogy hülyeséget beszélek:S


F/16


2009. jan. 26. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

hát öregem, ha bajod van állj a sarkadra vond kérdőre

ha azt mondja h hülyeséget beszélsz? annyit kell mondanod h szereted és kiállsz magadért, ha nem érti akkor ez sajnos sztornó

2009. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
az elég baj ha a haveroddal viccelődik. foglalkozik veled meg nem,és felvan dobva ha ottvan ... ülj le vele és mondd neki, hogy a legőszintébben válaszoljon arra h téged szeret-e ,és nem a haverodat.
2009. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hmm.. nem is lenne olyan nagy probléma?? Szerintem ez elég nagy probléma.. méghozzá azért, mert ha szeretem a párom, akkor nem is tudom meállni, hogy ne ölelgessem és csókolgassam!! De ez Én vagyok, lehet, hogy más másképp éli meg ezeket a dolgokat.. nem tudom!

De Én akkor is azt mondom, hogy beszélj vele őszintén arról, hogy mit érzel.. stb.

Valószínű, hogy tagadni fog, de lehet, hogy így könnyebb lesz bevallania bármit is, úgy, hogy Te kérdezel rá, nem pedig Neki kell nekikezdeni.

Figyelj! Most még szereted, de ha így fog viselkedni, előbb-utóbb ki fogsz ábrándulni belőle!! Csak idő kérdése.

Az Én véleményem az, hogy nem szeret és Én is látok arra esélyt, hogy az a haverod tetszik Neki!

De erre csak Ő adhat választ!


Üdv: Haven 23/L

2009. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hmm.. igazatok lehet. de alapból az a baj a csajjal,h nem az az érzelgős típus.. inkább csak valami poénnal elüti a dolgot:\ de úgy ilyenekről nem lehet vele igazán beszélgetni:S
2009. jan. 26. 17:40
 5/20 A kérdező kommentje:
haven igazad lehet hogy nem szeret, de amikor már énis pont bebizonyosodtam volna róla, amikor a határaimon vagyok, mindig csinál valami olyasmit, ami mégis azt mondja hogy szeret. pl: váratlan sms hogy mennyire szeret meg hogy velem akar lenni:\ de most már muszály kiderítenem
2009. jan. 26. 17:45
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem szakításra bíztatlak, de neked valónak érzed ezt a lányt? A személyiségét nem tudod megváltoztatni, tán nem is kéne, de én nagyon úgy látom, hogy te egy tök jó pasi vagy, aki tök jó kapcsolatban lehetne egy hozzá való lánnyal.

Az szóban forgó lány teljesen antibarátnő. Szerintem. A romantikusság hiánya mögé nem lehet elbújtatni. Ha szeretne látszódna!

2009. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

kicsit talán éretlen a hölgy, ezért van az h poénkodik a komoly dolgoknál, ez esetben nem biztos h a másik srác a ludas hanem komolytalan a lány, mindenféleképen beszéld meg vele és ne félj kimondani azt amit gondolsz és érzel, ha látja h te igy állsz hozzá lehet h ö is így fog

sok sikert kitartás

2009. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak ilyen alkat. Én pont az ellenkezője vagyok, de volt ilyen pasasom, és ő szeretett, annak ellenére hogy nem volt valami tapizós-smacizós alkat.


Próbáld vele megbeszélni a dolgot, muszáj. De ne erőltesd halálra, mert azzal csak felbosszantod. Persze tényleg át kéne gondolnod, hogy boldoggá tesz-e így, kielégítő-e ez a kapcsolat a kölcsönös fizikai megnyilvánulások nélkül.

2009. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
lehet hogy ő ezt az egészet így érzi természetesnek, és ha megkérdezném tőle h miért viselkedik így azt mondaná hogy ő ilyen alkat.. de ha szeret miért nem bújik oda hozzám soha és átsem ölel? amúgy meg többen mondták hogy összeillünk, és énis így gondoltam egy darabig. de mostanában folyton ezen gondolkozok:| azis befolyásolhatja a dolgot, hogy egy évvel idősebb nálam,és azt gondolja hogy ő valamivel többet tud mint én.. "érettebb"
2009. jan. 26. 17:58
 10/20 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen szituációban vagyok,csak fordított esetben, mert lány vagyok.Nem keres,ha nem keresem,nem hív,nem ír,ha találkozunk egy puszi a számra és el van úgy estig.Hiába van ott mellettem,mégis hiányzik!Mert meghalok hogy hozzáérjek, átöleljem, megcsókoljam.De már belefáradtam hogy mindig én kezdeményezzek!Valószínű,hoyg túl biztos a dolgában,a haverjaival beszéli meg a napját és nem velem!Ő is azt mondja szeret,de van amikor nem érzem.Ha eltűnnél egy kis időre keresne?Hiányoznál neki?Próbáld ki!!!Én most ezenvayok,hogy nem hívom a párom,ha ő se hív akkor annyi!
2009. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!