Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs barátnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés
11 éves fiú vagyok és nincs barátnőm! tudom ebben a korban még nem is baj és ez tök átlagos de körülöttem mindenki jár valakivel és már zavar hogy folyton a párjukról beszélnek én meg csak hallgatok! van egy két lány akinél már próbálkoztam de azt mondták hogy nem! és ez hosszas udvarlás után történt!nem tudom mit tegyek!
2009. jan. 26. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Tudnod kell, hogy ez igazából nem normális állapot, 11 évesen szinte kényszerítve vagy csajozni meg még kitudja mire ilyen közegben. Ez felesleges nyomás, hidd el nem vagy kevesebb mert neked épp még nincs barátnőd. A 10 éves érettségi találkozódon lehet hogy mindenki ott fog bénázni a válásokkal, a korai kezdés kismamás traumáival és neked lesz normális kapcsolatod.


De nem ezt kérdezted, csak elmondtam mert fontos volt:)

Barátnőt úgy szerezhetsz, ha próbálkozol. Ne vidd túlzásba, mondom hogy nem történik semmi ha még nem lesz.

2009. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj csak! 11 évesen Te még gyerek vagy! Tudom, hogy rossz a többieket látni/hallgatni, de hidd el nem jó, túl jó, amit Ők csinálnak.

Egyrészt, egy Te korodbeli lány valamilyen szinten még kislány, tehát nem akar vagy nem képes "kapcsolatra", nem biztos, hogy Őt ez már érdekli.

Másrészt nálad idősebb lány nem fog veled szóba állni, mert fiatalnak tart.

Tehát szerintem ne akard ennyire siettetni a dolgokat, a többiek sem teszik jól!!

Minden jön majd a maga idejében, de Te még tényleg nagyon fiatal vagy, és ráérsz, nem maradsz le semmiről, higyj Nekem!!!

Ne haragdj, ha rosszul esik, amit írtam, de Én így gondolom!


Üdv: Haven 23/L

2009. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
igaz hogy még fiatal vagy és még várnék vele de azért ha esélyes vagy és szerencsés akkor még lehet barátnőd de ha valaki tetszik neked akkor azt szerintem ne ugy kezd hogy "Szia akarsz velem járni?":) elöször segíts neki ha történik valami és legyél vele kedves és ha majd úgy érzed hogy lehet kapcsolat is belőle de azt majd akkor ha tényleg úgy látszik akkor egy olyan pillanatban megkérdezheted hogy "Járnál-e vele?" bocsi ha valami olyat mondtam ami nemesett jól de ha ugy érzed kérdezd meg és lehet hogy össze jöhet. de azért sok szerencsés de minnél idősebb vagy annál jobban lehet bnőd(ezt nem úgy értem hogy öreg korban):)
2009. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Áss göndröd, nyírjál füvet, vess magvat, hints trágyát, pucolj répát, öntözz hagymát.

Viccet félre téve: merj kezdeményezni!

2009. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
51%
Figyelj ÉN is 11 éves vagyok de nekem NEM kell barátnő igazuk van az eddigi válaszoloknak még a lány is éretlen egy kapcsolathoz várj pár évet még én is várok és NE figyelj másnak ki a barátnoje nálunk is igy van aszt csak 1 a vége:DOPTÁK!!!!!! és a fiu csak szomorkodva megy haza várjunk még ezel
2009. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

akik azt mondták hogy "bocsi ha megsértettelek" nem sértettek meg sőt inkább örülök hogy nyitott mondatokban megmondtátok hogy ez van!

aki azt írta hogy sok lány még nem készült föl erre annak azt mondanám hogy igen találkoztam már olyan lánnyal aki azt mondta hogy túl fiatal ehhez és a szülei is megtiltották neki hogy bármilyen komolyabb kapcsolata legyen!

de ez kb. az 5%-ot teszi ki a többi az már mind érettnek gondolja magát!és nem úgy szoktam csinálni hogy szia járnál velem? xdxdxd! nem vagyok én hülye xdxd! na igen szóval hosszas próbálkozással csak az a gond hogy mindenkinek későn esett le a tantusz hogy hoppá én szeretem ezt a fiút! és addigra én meg már rég le mondtam az illetőről és nekem már nem jött be!

szóval nem tudom mit tegyek pedig minden lány kedvel és néhánnyal nagyon jó barátságom van de sajnos már nekik is van valakijük :(! de lehet én vagyok még a fiatal!

2009. jan. 26. 18:27
 7/8 anonim válasza:
Megint a 11 éves. ne figyelj rájuk NE ES SZERELEMBE KIS CSAJAL(bocs ha belegázolok az életetbe és ha már megutáltad a válaszom akor ne is olvasd el)CSAK HA JOL NAGYON JOL ISMERED mer a KIS csnyok 99,99% a csak 1-2 napra lesz szerelmes de megint bocs a indultaos válaszomért csak nem akarom prul járj
2009. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6. válaszoló hát izé :O!

köszi neked is bár szerintem kicsit nyugodtabban is kifejezhetted volna magad!

de persze azért te se akarsz rosszat köszi mindenkinek!

2009. jan. 26. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!