Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16L-25F.1 éve együtt vagyunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16L-25F.1 éve együtt vagyunk. Nem tudom hogyan tovább!?

Figyelt kérdés

Ő 5-8 éven belül házasságot,gyereket szeretne.Én fiatal anyuka szeretnék lenni,tehát ezzel nincs gond. Nem vagyok karrierista.Gimis vagyok utána nem szeretnék főiskolára menni,csak szakmát tanulnék.De ő nem akarja elhinni,hogy képes lennék rá , mert hogy a mai lányok bulizni járnak (én nem szoktam,nem is vonz) .. stb.És nem szeretné ha később hibáztatnám , hogy nem volt életem . De én biztos vagyok benne , hogy nem így lenne .


Tudnátok segíteni abban , hogy hogyan győzzem meg ?


2010. dec. 29. 22:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

megválaszolom neked kérdése. ezt a kérdést úgysem most fogjátok megoldani. nem tudsz vele semmit sem tenni, mert nem most lesz gyerkőcötök. addig meg még nagyon nagyon nagyon sok minden fog változni, a fiú részéről is, a te részedről is, a világ részéről is. ennyi ismeretlennel az egyenletben nem lehet számolni:)

légyjó:) ne idegeskedj

L/16

2010. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Bár tudom, hogy azt írtad nem szeretnél fősulira menni, de azért leírom. Volt egy ismerősöm (lány), hasonlóan gondolkozott mint te. Bekerült egyetemre, buli, új barátok, stb. = 1 hónap után szakított a pasijával, akivel több évig volt együtt. Tanulság: 16 évesen nem tudod eldönteni, hogy mi fog történni később, mire fogsz vágyni.
2010. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam az eddigi válaszokat. Én 16 éves korom óta vagyok együtt a párommal. Most 21 vagyok, ő 29, 8 év tehát a korkülönbség. Az én életemből is kimaradt a bulizás, pasizás és egyéb "kötelező" dolgok. De ez az én döntésem volt. Soha semmiben nem szabott nekem határt se ő, se a kapcsolatunk. Én 16 évesen is komolyabb (érettebb gondolkodású) voltam, mint az ő korabeliek (ezért is kerültünk össze). Soha nem vonzott a bulizás, az hogy idegenekkel smároljak vagy tapizzanak, vagy hogy szerelem nélkül feküdjek le valakivel. Ilyen vagyok, és ahogy látom Te is. Ez nem egy olyan dolog, amit meg fogsz bánni, mert ez nekünk nem lemondás, vagy veszteség...máshogy látjuk a dolgokat, mint a többség. Ezt nyugodtan elolvastathatod a pároddal... csak hogy lássa, hogy én több mint 5 éve vagyok a 8 évvel idősebb barátommal, semmit nem bántam meg. Én is már az összeköltözést, eljegyzést tervezgetem. Különösen szerencsésnek érzem magam, mert igen fiatalon találtam meg azt a férfit, akit sokan egész életükben nem lelnek meg. Egyébként pedig ha szakítanátok valamikor, akkor mi van. 20-30 éves fejjel is lehet bulizni, leinni magad és összefeküdni fűvel fával. Ezt is megmondhatod neki.

Én szívből kívánok nektek sok boldogságot! :)

2010. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

"20-30 éves fejjel is lehet bulizni, leinni magad és összefeküdni fűvel fával."


És még nem volt más férfival csak egyvalakivel a 8 év alatt!

Pont elhiszem :D :D

2010. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen 8 év? 5, 5 és fél éve vagyunk együtt. Ő volt az első férfi az életemben úgy (tehát vele feküdtem le először). És természetesen nem volt közöm máshoz mellette. Miért is lett volna? Mindent megad nekem. Csak azért feküdjek össze mással, hogy megtudjam ő hogyan dugna meg? Jó primitív hozzáállás...sajnálni tudlak, ha neked ennyiből áll egy kapcsolat.
2010. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek,aki válaszolt !


14:08

Köszönöm ! Nagyon jó volt ezt most olvasni . Engem sem vonz a bulizás , pasizás , semmi hasonló . Te jársz egyetemre ? És tudom , hogy én sem bánnám meg ! Tényleg szerencsés vagy :) . Nektek is sok boldogságot ! :)

2010. dec. 31. 14:49
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen én egyetemista vagyok. 3. évem végénél járok. Még kb2 év és vége, utána dolgoznék 1-2 évet és ha minden feltétel adott, akkor kész lennék családot alapítani.

Köszönöm a jókívánságot!

Boldog Új Évet Nektek!

2010. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Korkülönbséggel semmi baj, a kor az csak egy szám. De ha ezek az ő tervei is (mármint tényleg komolyan akarja és tőled szeretne gyerekeket meg veled szeretne összeházasodni) akkor úgyis kiderül majd. Mármint minden magától kialakul.
2010. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szio! Köztem és a párom közt elég nagy a korkülönbség, 5 éve együtt vagyunk, nekem Ő volt az első, és remélem az utolsó is, én sem buliztam, ittam stb soha, és nem bántam meg. 18 voltam mikor összejöttünk, és nagyon szeretjük egymást. Júniusra várjuk az első babánkat.
2010. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

16:28 : A korkülönbség engem sem zavar,szüleimet sem.Szóval az most lényegtelen.Ő is komolyan gondolja,és én is!Reméljük marad is így.


21:26 : Ezt is de jó olvasni:).Én sem fogom megbánni,ha úgy alakul,hogy tényleg Vele maradok és amiket leírtam.Köztetek mennyi a korkülönbség?

A picihez pedig sok boldogságot Nektek:)!

2011. jan. 2. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!