Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16L-25F.1 éve együtt vagyunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16L-25F.1 éve együtt vagyunk. Nem tudom hogyan tovább!?

Figyelt kérdés

Ő 5-8 éven belül házasságot,gyereket szeretne.Én fiatal anyuka szeretnék lenni,tehát ezzel nincs gond. Nem vagyok karrierista.Gimis vagyok utána nem szeretnék főiskolára menni,csak szakmát tanulnék.De ő nem akarja elhinni,hogy képes lennék rá , mert hogy a mai lányok bulizni járnak (én nem szoktam,nem is vonz) .. stb.És nem szeretné ha később hibáztatnám , hogy nem volt életem . De én biztos vagyok benne , hogy nem így lenne .


Tudnátok segíteni abban , hogy hogyan győzzem meg ?


2010. dec. 29. 22:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%

Szakítással pl.

Ezzel a korkülönbséggel nem tudom mit akartok..

2010. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
csodállak, hogy ilyen fiatalon ilyen álmaid vannak és ilyen határozott vagy. tanulj és légy vele. ebből baj nem lehet. és beszélj vele sokat erről a témáról.
2010. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Bassz, én is "mai srác" vagyok, még sem vagyok "mai". xD
2010. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

A korkülönbség éppen megfelelő, így, hogy a lány a fiatalabb.


Nem kell meggyőznöd. Tanulj, tarts ki mellette végig. Ennyi.

2010. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%

Figyelj, nem akarom azt mondani, hogy nincs igazad, de szerintem nincs igazad. Én olyan voltam mint te, sose buliztam, sose ittam, sose cigiztem, stb. Komoly kapcsira vágytam mindig, és az Igazira. Aztán csalódtam, és megint, de volt olyan is, hogy az én részemről múltak el az érzések. Aztán nem régen kipróbáltam a bulizást egy discoban. Addig a napig nem értettem, mi a jó benne.

Ne haragudj, de 16 évesen még nagyon fiatal vagy, és szerintem 1 év sem túl hosszú idő.

19/L

2010. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

Nem akarok károgni, és pesszimista sem vagyok, de szerintem ennek a kapcsolatnak nincs sok jövője. Fiatal vagy, tapasztalatlan és naiv, de ez teljesen érthető, elvégre előtted van az élet. Szép dolog, hogy tele vagy célokkal és álmokkal, de hosszútávra ilyen terveket szövögetni felesleges. Egy elgondolás rengeteget tud változni rövid idő alatt. Lehet, jövőre már szeretnél egyetemre járni, és még sorolhatnám.

Mellesleg én a korkülönbséget is sokallom. Persze 10 év múlva tökéletes lesz a különbség, de most te jóformán még gyerek vagy, ő pedig egy felnőtt férfi.


Válaszolva a kérdésre: ilyenkor mindig azt mondom, hogy próbáljátok megbeszélni, akár többször is. :)

2010. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én jelenleg akkor is úgy gondolom , hogy nem változik az elgondolásom ! ! Azt pedig én is tudom , hogy még fiatal vagyok , és még egy jó ideig maradok is :) ! Másnak már nem kell elmondania , teljesen tisztában vagyok vele .


Néha beszéltünk már erről . Segítsetek , mit mondhatnék Neki ? Azért később is lehetnének előnyei , hogy ennyivel fiatalabb vagyok ? Ha igen , mik ?

2010. dec. 29. 23:37
 8/22 anonim ***** válasza:

Hm, én most a srácba kötnék bele :)

Nem úgy van az jól szerintem, hogy házasodni akar meg gyereket, hanem annak kell a lényegnek lennie, hogy ezt kivel... és azt hiszem az ilyen típusúak (én is ilyen vagyok mellesleg) nem teljesen tudják, hogy épp az adott embert magát szeretnék jobban megkapni megtartani vagy ezt a házasodós gyerkőcös témát...

Nah ez így nem biztos, hogy teljesen érthető, de remélem valaki megérti, mit akartam kihozni ebből, ezen érdemes elgondolkodni.

2010. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Előnyei, hogy fiatal vagy, például:

- A férfiak sokkal tovább aktívak szexuálisan, mint a nők. Ezért azokban a házasságokban, ahol a nő jóval idősebb mint a férfi, a nő hamarabb olyan állapotba kerül amiben nem kívánja a szexet, mint a férfi. Ilyenkor szoktak a férfiak más szexpartnert keresni.


Nálatok ez a veszély nem áll fenn.


- Ha gyermeket akartok, akkor is előny ha fiatal vagy. A petesejtjeidet még nem érte annyi káros hatás, épebbek, és ezért sokkal nagyobb az esélye, hogy a gyermek egészséges lesz. Például, a down-szindróma előfordulási valószínűsége is az anya életkorával nő, 35 éves kor felett ugrás szerűen.

[link]

2010. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

Ez a hiba ilyen nagy korkülömbségnél...

Te, ahogy látom 8 éven belül friss diplmával a kezedben, nem akarsz szoptatni, stb.

Nem a szakítás a megoldás.Még várj vele, ennyit tudok monadni.

2010. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!