Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok szerintetek milyen pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek milyen pasi?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk haverokkal az egyik haverom barátnőjénél bulizni.Szokás szerinte iszogattunk a haverom barátnője meg már kicsit sokat ivott.Na a lényeg az,h beszél beszél és mondja ,h én vagyok a kedvence ,mert olyan cuki vagyok.

Most mire akart célozni?


Meg már több csaj(akit ismerek) is mondta már rám,h cuki vagyok.De az a nagy gáz ,h buliban is általában elutasitanak a csajok mikor felkérem táncolni őket.

Valamit elrontok?


2010. dec. 29. 20:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ejha, hát te nagyon kemény vagy, hadd szopjalak le, kérlek!
2010. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem kérsz altatást, pedig tudod, hogy nagyon fog fájni, nem leszel kemény gyerek, csak egy fővadbarom...

Amúgy sok b.zinak van szépre formált teste, attól nem leszel férfias. Az magától jön... Kiállás, természet, kisurgázás.

2010. dec. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Bocs, lemaradt, hogy nem vagyok kigyúrva, nem motorozok, nem is műttetem meg magam csak úgy altatás nélkül, mégsem volt részem buliban arra, hogy kikosarazzanak... Sajnos ez van...
2010. dec. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!