Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Mit jelenthetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit jelenthetnek ezek? 17/L

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal nagyon jóba vagyunk, nevezzük X-nek. Sokat beszélgetünk, órák előtt ott van a közelemben, de nem szól hozzám. Van egy másik fiú, akivel sokat szoktam beszélgetni. Különös módon ő az egyetlen fiú, akit X utál (az anyja mondta ő a kozmetikusom). Néha állandóan kedves, mosolyog, néha meg hozzám se szól egész nap. Sosem volt bunkó, amikor haveri társaságban van, akkor is kedves, van amikor ő kezdeményez beszélgetést. Sokszor sugdolóznak a haverjával, valószínűleg rólam és barátnőmről, mert állandóan baszogatják barátnőmet, hogy meg lesz verve...Ha kettesben vagyunk, sokat mesél személyes témákról, pl. elmentek vásárolni, de valami teljesen mást vettek, amiért indultak,meg ilyenek. Az egyetlen órán, amikor mellette ülök, sokszor megkérdezi, mit írt a tanár a táblára, pedig szerintem figyelt.

Kérlek, segítsetek, mert fogalmam sincs, miért csinálja ezeket!


2010. dec. 29. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Közelebbi cél: felszedni téged.

Távolabbi cél: szex

2010. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sztem hülye,vagy szerelmes csak bénaaa -.-
2010. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek! :)

Igen, hallottam korábbról, hogy nagyon félénk...és még egy lényeges dolog: sose volt még barátnője, és igen, hallottam róla, hogy elég nyuszi(volt osztálytárs)...

Olyan is volt, hogy a szemem láttára flörtölt más csajjal...

2010. dec. 29. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:
A baràtnod meg lesz verve?! Ezzel mièrt baszogtjàk?? Szerintem nem akar mèg kapcsolatot, de birja elrejteni, hogy vonzòdik hozzàd. Adj neki idot. Màr ha akarsz tole valami tobbet egyàltalàn, mert azt nem irtad.
2010. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A barátnőm azért, mert őt már idegesíti a sugdolózás, és sokszor kérdezősködik X haverjától, hogy mit és miért...szerintem ezért

Igen, én szeretnék tőle többet, de nem merem megkérdezni, éppen ezért nem, mert nem tudom, mit akar, várni meg nem nagyon tudok, mert lassan 2 hónapja, hogy ez megy...

Amikor azt írtam, hogy "amikor haveri társaságban van, akkor is kedves" nem úgy értettem, hogy mosolyog, lesi minden szavamat, hanem hogy nem küld el a jó büdös francba, ha hozzászólók (más lánnyal már megcsinálta) és nem "kedvesen" szól hozzám, csak közömbösen...

ÉS MÉG EGY FONTOS DOLOG AMIT KIHAGYTAM: Nem tudom, mennyire lényeges jel, de mikor beszélgetünk, sosem kapja el a tekintetét. Ez alatt azt értem, hogy legalább 10mp-ig folyamatosan, mélyen a szemembe néz, még akkor is mikor mondtam/mondott valamit, és éppen "hatásszünet" van =)

2010. dec. 29. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Héé ez nem rollam szól??? nekem is pont ien a történet szerintem ez ien szokott lenni van egy lány aki paraszt én azzal fenyegetünk hogy megverjük és néha télleg mondok neki ieneket és télleg súgdolózok róla de am fiú vaok
2011. jan. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tinik... aranyosak... :)
2011. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem tetszel neki:)
2011. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek :) remélem így van :P
2011. jan. 2. 18:26
 10/10 A kérdező kommentje:
nflben: nem tudom lehet :) mondj egy teljes nevet :P
2011. jan. 2. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!