Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők összejönnétek olyan férfival, aki az alábbi hat pont egyikébe sem tartozik?

Figyelt kérdés

1.) Pénzes

2.) Adonisz az ágyban vagy/és a teste.

3.) Egyetemistatárs

4.) (ex)Celeb

5.) Külföldi

6.) Apuka jelölt (ha az első öt pont (esetleg)nem játszik, de ezt akkor (is) számításba veszitek)


2010. dec. 29. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszerre legyen 1-2-5-6:) Akkor talán szóba állok vele:D
2010. dec. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehát összegezzük. Összejönne-e egy nő olyan férfival aki:

szegény, ronda, nem ismerjük az egyetemről, sose volt híres, Magyarországon él és utálja a gyerekeket? És mi a vonzó tulajdonsága?

2010. dec. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az 1. nem érdekel, az ágyban azért legyen jó, egyetemre én sem járok, celeb nem kell, a magyarokat jobban bírom, 17 évesen még nem töröm a fejem az apukákon.
2010. dec. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Tehát összegezzük. Összejönne-e egy nő olyan férfival aki:

szegény," Nem szegény, hanem nem gazdag. Tehát van egy max. átlagos egzisztenciája.

"ronda," Az Adonisz és a ronda köz azért ég és föld a különbség.

"nem ismerjük az egyetemről," Egyetemen sok a kosza numera más feltétel nélkül, ez a pont azért van itt.

"sose volt híres," Mint az emberek min. 98%-a.

"Magyarországon él és

utálja a gyerekeket? " Nem utálja a gyerekeket. Sokan nem kartank gyereket. Németországban például több nő, mint férfi vélekedik így. De nem ez volt a kérdés. Hanem az hogy sok nő csak azért választ egy pasit mert más nincs, és attól még akar gyereket.szülni valakinek.

"És mi a vonzó tulajdonsága? " Például, kultúrált, művelt, kedves, illedelmes, megértő, jóképű, magas, férfias, humoros etc.

2010. dec. 29. 08:47
 5/13 A kérdező kommentje:
Az ágyban nagyon jó. Csak a méretei átlagosak.
2010. dec. 29. 08:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha így is jó, akkor minek átlagon felüli méretekkel rendelkeznie?
2010. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mert azzal például egy numerára sok kíváncsi lány föl szed.

És van, akinek az a zsánere. És nem is egy 16/5-ös ami minden nőnek jó szinte.

És amúgy pedig nem megy izmos 179cm / 75-85kg-so srác.

2010. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok értetlen. Én egyből értetem az egészet.
2010. dec. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na jó válaszolok rendesen..(első vagyok). Nálam muszáj beletartoznia a 6.ba mivel már van egy kisfiam:) Amúgy pedig az átlagos férfiak jobbak egy komoly kapcsolatra. De ez az általánosítás nagy hülyeség. Nekem pl tuti más az adonisz mint más nőknek.
2010. dec. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen. Elég nekem, ha jó humora van, megértő és figyelmes, legyen helyes (nem kell Adonisznak lennie :D). Abszolút nem kell beletartoznia egyik be sem, a felsorolt 6 közül. :)
2010. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!